Facebook

Чому краще вибрати міжкімнатні двері з масиву

Значимість міжкімнатних дверей складно переоцінити. Вона дозволяє розділити житло на функціональні зони, створює затишок і комфорт в кімнатах, захищає від зовнішнього шуму.

Тому вибирати її слід дуже обережно. У наш час ринок готовий запропонувати широкий перелік дверей з найрізноманітніших матеріалів. Не важко буде знайти недорогі екземпляри, вартість яких навряд чи вдарить по кишені. Але якщо ви хочете поставити в своєму будинку дійсно якісну, красиву і надійну міжкімнатні двері, то відкиньте всі можливі варіанти і спрямувати свій погляд на конструкції з масиву. Можливо, ціна відверне вас, оскільки вона досить висока. Але повірте, міжкімнатні двері з масиву - це гідний вибір в будь-який час.

До речі, на сайті https://holz.ua/kak-pravilno-vybrat-mezhkomnatnye-dveri/ ви можете дізнатися як вибрати хороші міжкімнатні двері вже зараз.

Особливості конструкцій

Представлені двері відрізняються рядом особливостей, які виділяють їх на тлі інших виробів з даної категорії. По-перше, використовується лише натуральний матеріал - дерево. Це означає, що двері екологічно чисті, не містять шкідливих барвників і добавок. По-друге, така конструкція відрізняється хорошим рівнем надійності і довговічністю. Що не кажи, а дерево завжди було якісним матеріалом. На даний момент дерев'яні двері виготовляють за різними технологіями. Перший варіант передбачає використання цільного шматка дерева, з якого виготовляється дверне полотно. Такі двері дуже міцна і має гарну текстуру природного походження. Однак вага даної конструкції досить великий, що накладає певні складності на процедуру монтажу та подальшої експлуатації. В основі другого методу лежить використання клеєного масиву. В даному випадку дверне полотно буде складатися з безлічі дерев'яних шматочків, склеєних між собою. Дана технологія дозволяє забезпечити конструкції відмінний захист від зовнішніх впливів механічного типу, а також хорошу щільність. При цьому вага набагато менше. Мінусом таких міжкімнатних дверей є неоднорідність і нерівномірність текстури з огляду на використання матеріалів різного кольору.

Різновиди дверей

Сучасні компанії (як от https://holz.ua/) можуть виготовляти найрізноманітніші двері з масиву. Ви можете замовити поодинокі або подвійні конструкції, орні або складні, з гладкою або фільончастої поверхнею, стандартної форми або з невеликою аркою. Також доступна обробка дерев'яних дверей склом або іншими матеріалами.

в Вікна і двері Переглядів: 463 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019