Facebook

Базові знання з вибору PoE комутатора

Power over Ethernet або PoE описана стандартами IEEE 802.3af-2003 і IEEE 802.3at-2009. Дана технологія дозволяє передавати електроенергію разом з даними за стандартною кручений парі в мережі Ethernet. Що дозволяє передавати по одному кабелю як дані, так і електроенергію таким пристроїв, як бездротові точки доступу, IP-камери, телефони VoIP і ін.

Стандарт IEEE 802.3af-2003 надає до 15,4 Ватт по двох парах провідників, в свою чергу при використанні IEEE 802.3at-2009 максимальна потужність доходить до 25,5 Ватт. Велика споживана потужність може знадобитися, при використанні поворотних IP-камер відеоспостереження, або для камер встановлених в термокожухах.

Теорія PoE

Поділяють на активну PoE - IEEE 802.3af і 802.3at і пасивне PoE.

Основна особливість активного PoE - живлення на poe-устройства подається тільки після узгодження. Відбувається перевірка чи підключено пристрій, чи потрібне йому живлення, і узгоджується напруга. При непогодження або отриманні негативної відповіді, живитися подаватися не буде.

Це дозволяє убезпечити пристрою, і запобігти їх від перегорання.

Пасивне PoE таких перевірок не передбачає.

Переваги комутаторів з PoE, використовуваних в відеоспостереженнія.

1. Зручність підключення.

Використання технології PoE спрощує розгортання і дозволяє знизити витрати на підключення та монтаж, на відстані 100-250 метрів. Зокрема, в системах відеоспостереження з високою роздільною здатністю, де працюють також передатчики видеосигнала.

2. Висока сумісність.

Підтримка IEEE802.3af / at, з End-Span (термінал; дані і живлення PoE подається на пристрій за одними і тими ж парам) і з Mid-Span (проміжне пристрій; дані і живлення PoE подаються на живиться пристрій по різних парах) . Більш того, забезпечує більш високу потужність на протяжних відстанях і підходить для підключення більшості камер c PoE.

3. Якість передачі даних та живлення з використанням технології PoE дуже залежить від якості кабелю і від довжини кручений пари. Основні характеристики, на які варто звернути увагу при виборі кабелю:

  • повинна бути 4-х парна вита пара не нижче cat.5e;
  • при виготовленні повинна використовуватися мідна, а не обміднений дріт;
  • діаметр жили повинен бути не менше 0,51 мм (24 AWG);
  • бажано, щоб опір в провідниках було не вище 9,38 Ом / 100 м;
в Обладнання Переглядів: 132 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 20 серпня 2019