Facebook

Зовнішня реклама: об'ємні букви та їх переваги

 
Об'ємні букви - відмінна форма подання інформації, наприклад, логотипу компанії, у вигляді прямої просторової реклами.
 
Слід вибрати форму представлення рекламної інформації про компанії, яка буде не тільки зручною для читання, але і швидко запам'ятається замовнику. Важливо не тільки маркетинг в широкому розумінні, а також зовнішня реклама компанії. Сучасні объёмные буквы - форма реклами, завдяки якій можна легко уявити таку інформацію, як назва або логотип компанії, в дуже помітних і легко доступних місцях.
 

Як створюються тривимірні літери?

 
Як і всі рекламні аксесуари, 3D-написи створюються з використанням сучасних технологій і передового обладнання. Зазвичай об'ємні букви з підсвічуванням виготовляються з:
 
  1. алюмінію;
  2. оргскла;
  3. полікарбонату;
  4. дібонду.
 
Алюміній, як матеріал гарантує їх довговічність і стійкість до різних зовнішніх факторів або пошкоджень протягом тривалого часу. До того ж алюміній робить конструкцію престижною і цікавою, що обов'язково приверне увагу потенційного покупця.
 
Просторові літери, встановлені біля офісу компанії, завжди будуть добре видні. Однак, щоб ще більше підкреслити їх присутність - особливо вночі, фахівці рекомендують моделі з додатковим освітленням. Написи цього типу дають приголомшливий ефект навіть в умовах поганої видимості, а вдень виглядають не гірше класичних варіантів.
 

Просторові букви з підсвічуванням - ще краща реклама

 
Оригінальна відображення об'ємних літер - ще одна причина унікальності цього виду реклами. У виробників цих конструкцій є можливість підсвітити напис спереду або ззаду букв, в результаті чого можна отримати приголомшливий ефект світіння.
 
Важливо вибрати хороший матеріал для виготовлення написів - наприклад, об'ємні букви і вироби з оргскла мають можливість бічного підсвічування.
 
Виробники реклами прагнуть зробити тривимірні написи ефективними, ефектними і економними одночасно. Для цього використовуються енергозберігаючі технології для підсвічування 3D-написів. В основному це світлодіоди, які дешеві і безпечні для навколишнього середовища.
 
Хоча цей вид реклами не найдешевший, його відмінна видимість і ексклюзивна форма принесуть компанії очікуваний маркетинговий успіх. Об'ємні букви - відмінна можливість виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу клієнтів.
в Все для дому Переглядів: 71 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021