В даний час при малоповерховому будівництві практично неможливо уявити такі проблеми, які б не в змозі дозволити стінні блоки.

Даний матеріал володіє настільки великою кількістю позитивних властивостей, що будувати з дерева або цегли стало в багатьох випадках просто не доцільно. Всі типи блоків володіють схожими експлуатаційними характеристиками, хоча у кожного є свої специфічні особливості.

Саме широке поширення зараз одержало виробництво бетонних блоків Часто також використовують газобетонні (газосиликатні), полістіролбетонниє, а також шлако- і піноблоки. Всі вони застосовуються при будівництві житлових будинків і промислових будівель, що не перевищують 12-14 метрів по висоті. Склад газосилікатних і газобетонних блоків включає в себе вапно, цемент, воду, кварцовий пісок, газоутворювач, а також стабілізуючі і пластифікуючі добавки. Цей будівельний матеріал володіє відмінними теплоізоляційними і характеристиками міцності. Їх головними перевагами є невелика вартість і простота технологічного процесу при виробництві.

Але завжди був, є і швидше за все буде, незамінним матеріалом для будівництва і дизайну - натуральний камінь.

Ще жителі стародавнього Риму та Греції прикрашали свої володіння кам'яними цветочницами для того, щоб підкреслити своє високе положення в суспільстві. Деякі вазони вуличні з натурального каменю збереглися і дожили до наших днів, вражаючи археологів і цінителів старовини своєю пишністю. Такі матеріали як граніт, мармур, онікс (http://ageofstone.com.ua/oniks/ ), нефрит практично не схильні до старіння. Все ж, на відміну від граніту, мармур слід захистити від атмосферних впливів і різких перепадів температур.

Одним з істотних плюсів подібних виробів є їх значну вагу, що майже повністю виключає можливість їх крадіжок. Вазони будуть прекрасно виглядати біля входу в будинок, на сходах, верандах і в місцях для відпочинку. Для мармуру рекомендують уникати тривалого прямого впливу сонячних променів, тому вироби їх цього каменю найкраще розмістити в затінених місцях.

В інтер'єрі граніт виглядає більш суворим, ніж мармур. Тому він відмінно доповнить простір з безліччю кованих, металевих і скляних предметів. Володіючи дуже високою міцність, граніт може застосовуватися навіть у місцях з підвищеною вологістю - поруч з ставками, фонтанами, прямо під променями світла, там, де є різкі перепади температур. Вазони з природного каменю, без сумніву, є елементами розкоші, вони прикрасять будь-хто.