Facebook

Яку бігову доріжку вибрати?

 
 
Користь від бігу дуже велика. Коли людина бігає (або ходить), все навантаження йде не тільки на ноги, але і на весь організм. І навіть не дивлячись на те, що це дуже допомагає організму, буквально через місяць, деякі люди закидають цю справу. І тренажер вже просто стоїть без діла. А чому? Тому що людині не вистачає мотивації. І найчастіше це залежить від вдалого вибору тренажера. Як же правильно вибрати тренажер? Зараз розберемося!
 

Електрична або механічна доріжка: яку вибрати?

 
Для початку потрібно розібратися, яку бігову доріжку хочеться. Для того щоб визначитися з біговою доріжкою, потрібно зрозуміти в чому їх особливості. Електрична доріжка працює за рахунок електромотора. У тренажері з механічною системою обертання полотна відбувається за рахунок власних зусиль. Тобто, поки ви бігаєте, полотно обертається, а коли ви зупиняєтеся, полотно не обертається. Навантаження на ноги в такому випадку збільшується, але зате це відповідає вашій справжній пробіжці. Якщо вас цікавить беговая дорожка киев, то радимо відвідати інтернет-магазин zhelezzo.ua вже зараз.
 
Переваги механічної бігової доріжки:
 
  • По-перше, вага. Механічна доріжка легше електричної, тому що у неї немає мотора;
  • По-друге, економія електроенергії;
  • По-третє, економія грошей. Друга буде набагато дешевше, ніж електрична.
 
Але не варто забувати про головне мінусі - що всю роботу буде виконувати не електромотор, а Ви!
 

Електромотор: за чи проти?

 
Мотор є головною відмінною рисою між електричною доріжкою механічної. Швидкість, з якою обертається полотно, якраз залежить саме від нього. Максимальна і мінімальна швидкість обертання залежить від потужності двигуна. Тут теж свої «пироги». Існує два види потужності - постійна і пікова. З постійною потужністю все ясно, а от пікова... Пікова потужність - це сама максимальна. Тому варто уважно звертати увагу на постійну потужність, тому що ми збираємося бігати з постійною швидкістю. В рекламах, як і в характеристиках в магазині, дуже часто показують пікову потужність. А подивитися обидві потужності можна на самому моторі.
 

Панель управління

 
Панель управління є, як і на механічній, так і на електричній біговій доріжці. Обидві доріжки мають час, пройдену відстань, швидкість, пульс. Додатковою функцією, яку має електрична доріжка є те, що можна самому створити програму тренування. Але перед використанням створеної вами програмою варто обов'язково проконсультуватися з лікарем.
 
На остаточний вибір має впливати не тільки відома марка, але і доступна гарантія. Найкраще, якщо магазин візьме гарантію на себе. У магазину є сервісний центр, і з цим проблем не буде. Адже правильний вибір - запорука здоров'я!
в Все для дому Переглядів: 231 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 22 червня 2021