Facebook

Якісний профнастил безпосередньо від виробника

В облаштуванні покрівлі на даний час найбільш ефективним є використання металевого профнастилу. Це міцний і довговічний матеріал, не схильний до впливу корозії та біологічних агресорів. А ще дах із профнастилу відмінно протистоїть будь-якому виду атмосферних опадів, він прослужить вірою і правдою багато років.

 

Профнастил виготовляється зі сталі високого ґатунку та має зовнішнє лакофарбове покриття, що надає захисну та декоративну функцію. При професійному монтажі термін служби покрівлі з профнастилу становить кілька десятиліть, без будь-якого спеціального обслуговування.

Виробництво профнастилу в Полтаві

На території обласного центру розташований завод «PSM Профіль», більше 17 років працює в напрямку виробництва покрівельного настилу з високо якісної сталі. Компанія виготовляє профнастил для покрівлі в широкому асортименті. Спеціалізоване обладнання кращих європейських брендів STAM і SINTECH-OY дозволяє виконувати індивідуальні замовлення будь-якої складності.

Продукція реалізується оптом і в роздріб. Значні обсяги і відмінна якість профнастилу від компанії «PSM Профіль» роблять підприємство затребуваним по всій території країни. На фірмовому сайті https://psm-profile.com.ua/ua/ легко дізнатися детальні відомості про роботу майданчика. Велика кількість відмінних відгуків покупців - результат наполегливої праці, позитивного настрою і руху в ногу з прогресом. Власне виробництво дає можливість запропонувати мінімальні розцінки на вироби, зі збереженням високої якості.

Переваги співпраці з «PSM Профіль»

Професійний підхід до роботи забезпечує багатозадачність діяльності підприємства. Завод виготовляє металевий профіль для різних цілей:

  • облаштування покрівлі;
  • монтаж огорож;
  • зведення будівель і металоконструкцій;
  • оздоблення фасадів.

А ще фірма має цех з випуску виробів із деревини. Таким чином, з'являється унікальна можливість не тільки покрити покрівлю, а й сконструювати крокви.

Профнастил PSM-Profile має широке застосування в якості покрівельного матеріалу. Вибір профнастилу обумовлений його надійністю та малою вагою, завдяки чому його легко монтувати.

Компанія «PSM Профіль» завжди дбає про кожного клієнта. Великі та регулярні замовлення заохочуються значними знижками. Покрівля з фірмового профнастилу легко монтується поширеними методами. При наявності досвіду, можна самостійно впоратися із завданням, що значно заощадить кошти.

в Все для дому Переглядів: 32 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 11 липня 2020