Facebook

Як знайти ідеальні чоловічі джинси: 5 корисних порад

 

У вашому гардеробі знайдеться не одна пара джинсів. Вони майже як проста біла футболка – незамінна річ на кожен день та будь-який випадок. Сьогодні існує маса різних моделей, які відрізняються за силуетом та посадкою. Тому заплутатися у такому розмаїтті зовсім нескладно.Коли модні джинси чоловічі сидять бездоганно, ви завжди на висоті. Інакше вони здатні геть-чисто зруйнувати навіть найбездоганніший імідж. Тому важко заперечувати, що вибір ідеальної пари джинсів – це справжнє мистецтво. Втім, освоїти його зовсім нескладно — достатньо знати кілька важливих азів.

Силует

Має бути не надто облягаючим або об'ємним. У першому випадку ви ризикуєте виглядати так, ніби виросли зі своїх джинсів, а в другому — ніби отримали їх у спадок від старших родичів.

Порада: зазвичай бренди поділяють свої моделі за типами посадки - Skinny, Slim, Regular або Loose. Однак варто пам'ятати: ці позначення скоріше орієнтир, ніж прямий посібник до дії. Наприклад, якщо ви худорлявої статури, це зовсім не означає, що варто вибирати тільки джинси Skinny. Можливо злегка звужена модель або класичної посадки виявиться більш підходящим варіантом. І з'ясувати це можна лише практичним шляхом.

Пояс

Джинси повинні сидіти точно по талії. Якщо вам потрібний ремінь, то вони великі, а якщо тиснуть, то варто вибрати більший розмір.

Порада: більшість брендів випускають джинси лише парних розмірів. Але буває, що наші параметри не завжди відповідають розмірній сітці. Скажімо, розмір 30 може сидіти досить щільно, а 32 навпаки дуже вільно. У цьому випадку варто пошукати бренди, які шиють моделі у проміжних розмірах.

До речі, якщо ви шукаєте якісні чоловічі джинси, радимо відвідати інтернет магазин брендового одягу WEM.

Сідниці

Ваша ідеальна пара повинна трохи облягати ззаду і при цьому не сковувати рухів. Занадто мішкуваті моделі будуть постійно задиратися нагору, а варіанти в обліпку - час від часу сповзатимуть вниз.

Порада: під час примірки спробуйте підняти ногу перед собою, зігнувши в коліні, а потім сісти навпочіпки. Якщо відчуваєте дискомфорт, варто спробувати варіант на розмір більший.

Стегна

З одного боку, ваші джинси повинні дарувати повну свободу при ходьбі, з іншого — не виглядати занадто мішкуватим.

Порада: щоб визначити оптимальну посадку розслабте ногу і затисніть шматок тканини в районі стегна між великим та вказівним пальцем. Ширина защипу має становити приблизно один сантиметр.

Довжина

Найкласичніший варіант - джинси з невеликим напуском. Обов'язково приміряйте джинси разом із взуттям. Увага на нижню частину штанини: спереду має лежати невеликими складками, а ззаду залишатися практично прямою.

Порада: постарайтеся знайти пару потрібної вам довжини, яка не вимагатиме підшивання. Така процедура може порушити початкову пропорцію виробу, а фінальний результат найчастіше буває непередбачуваним.

в Все для дому Переглядів: 88 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023