Кабельна продукція необхідна при будівництві практично будь-якої споруди, будь то житлове приміщення, промислове або торгове. Благо, сьогодні така продукція представлена ​​в дуже широкому асортименті, тому вибирати є з чого.

Перед тим як купити вантажiвку кабельну продукцію, необхідно визначитися з перетином жил кабелю, розрахувати, яке навантаження буде на електропроводку. Наприклад, для алюмінієвих проводів необхідно вибирати переріз на порядок більше, ніж для тих же мідних. Виходячи з навантаження струму, слід підбирати електрообладнання, це може бути або автоматичний вимикач або ж запобіжник.

Якщо кабельна продукція від rkpg.ru підбирається для житлових будинків, то можна вибирати дроти типу ПВС або кабелі ВВГ, NYM йди ВВГнг. Як правило, для з'єднання або в якості подовжувача використовують ПВС, який представлений в основному в білому кольорі, рідше в чорному. ВВГ також силовий кабель, який розподіляє енергію стаціонарних установок. Зазвичай таку проводку використовують в сухому і вологому промисловому приміщенні або ж при необхідності прокладки кабелю на відкритому повітрі. Прокладка цього виду кабелю під землею протипоказана.

Кабелі типу NYM сьогодні одні з найбільш затребуваних типів кабельної продукції. Вони мають внутрішній наповнювач, що додає їм стійкості до будь-яких зовнішніх механічних впливів. Даний вид кабельної продукції повністю відповідає всім європейським стандартам. Застосовують його для прокладки електропроводки безпосередньо в приміщенні. Також його застосовують для промислових і побутових приміщень, так як він стійкий до спалахів.

Що стосується безпосередньо покупки кабельної продукції, то рекомендується вибирати із запасом довжини, так як цілий кабель більш надійний, ніж нарощений. Важливо врахувати також і можливості для охолодження: вибирайте кабель, який має самозагасаючі властивості.

Сподіваємось, що стаття була для вас цікавою. Підписуйтеся на оновлення і отримуйте свіжі статті в числі перших собі на електронну пошту. Очікуйте на нові публікації на будівельну тематику вже зовсім скоро!