Facebook

Як вибрати найкращу квартиру в новобудові?

Придбання нової квартири - це справа не тільки хвилююче, але ще і дуже відповідальна. Адже мова йде не про вибір іграшкового будиночка, а про реальний житло, за яке доведеться заплатити чималі гроші. Тому така покупка не повинна бути спонтанною і емоційної. Природно, перед тим, як остаточно визначитися з придбанням житла, необхідно перебрати всі наявні варіанти. При цьому слід враховувати не тільки вартість, але і те, в якому стані знаходиться ринок первинної нерухомості. Тільки так можна визначитися з найбільш підходящим варіантом, не витрачаючи час на інші житлові комплекси.

Якщо вірити дослідженням, то для більшості інвесторів або покупців найбільш важливими критеріями при виборі на www.linevichgroup.com.ua/objects/grandbourget є не тільки фінансовий аспект, а й такі нюанси, як:

  • інфраструктура;
  • планування нової квартири;
  • популярність забудовника і його репутація;
  • етап будівництва;
  • наявність акційних пропозицій;
  • клас новобудови.

Тільки тоді, коли ринкова ситуація буде зрозумілою за всіма критеріями, простіше буде зрозуміти її загальні тенденції. Іншими словами, визначитися з тим, які квартири відносяться до дорогих, а які до бюджетних на сайті ama.ru, і зробити правильний вибір з найбільш відповідних варіантів. Після цього необхідно визначатися з районом, в якому буде розташовуватися новобудова. Варто відзначити, що місце розташування є чи не одним з найбільш чинників ціноутворення.

Наприклад, якщо мова йде про мегаполіс, то чим ближче до центру і транспортних розв'язок, тим вищою буде ціна квартири. Звичайно, вартість залежить ще і від технології будівництва. Адже використання сучасних матеріалів дозволяє зводити будинки з підвищеним рівнем енергоефективності, термін експлуатації яких становить більше ста років. При цьому вони відрізняються ще й стійкістю до впливу зовнішнього середовища - дощ, сніг, вітер, температурні перепади. Зрозуміло, що придбання квартири в подібному будинку буде коштувати дорожче, ніж у звичайній багатоповерхівці панельного типу.

Зрозуміло, що у кожного покупця є власні переваги. Хтось визначає відповідні варіанти за своїми фінансовими можливостями, а хтось більше звертає увагу на пропозицію забудовника про внутрішню обробку.

Є й ті, кому більше цікава можливість отримання безвідсоткової розстрочки, що теж немало важливо. А з цього випливає, що при виборі квартири в новобудові необхідно звертати увагу, перш за все, на те, щоб угода була складена правильно і з дотриманням всіх запобіжних заходів. Адже в наш час не рідкісні ті випадки, коли забудовник не виконує своїх зобов'язань.

в Все для дому Переглядів: 17 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020