Вітальня кімната є місцем, в якому збираються гості. Вона повинна бути функціональна, простора і комфортна. Як і в будь-який інший кімнаті, у вітальні зберігаються речі. Тому слід організувати місце для їх розміщення. В даному випадку відмінним помічником буде модульні меблі.

 

Для невеликої вітальні

Модульні меблі для невеликого приміщення є прекрасним вибором. Вона відрізняється простотою і функціональністю, при цьому не займає багато місця.

За рахунок таких меблів можна організувати весь простір в одному загальному стилі. Ширина шафок, глибина і висота залежить від розмірів кімнати. До речі, для невеликого приміщення рекомендується вибирати меблі білого кольору. Візуально вона не буде здаватися більш «легкої».

Як правило, у вітальні стоїть стіл. Підберіть «стінку» трансформер з розкладним столом.

Для нестандартної вітальні

Такі приміщення вимагають неординарних рішень в дизайні. Модульні меблі від mebeline.com.ua легко впишуться в простір. Вона може приховати недоліки кімнати і задіяти всі її вільні частини.

Для незвичайної вітальні варто вибирати «стінку» в стилі мінімалізм. У ній можна зробити акценти. Як них може бути тумбочка для телевізора або незакриті стелажі.

Для великої вітальні

Здається, що якщо вітальня простора, то для неї можна використовувати різноманітні меблі. Почасти це так. Але вам доведеться правильно її розставити. В іншому випадку ви можете захарастила простір і перетворити просторе приміщення в маленьке і нефункціональне.

Сучасні модульні меблі дають можливість грамотно задіяти простір і в той же час зберігає в ньому легкість.

Визначте центр своєї вітальні і розмістіть на ньому диван. Розташовуйте всі інші елементи на комфортній відстані від дивана. Навпаки дивана можна прикріпити до стіни модулі, поставити полички для телевізора. Позаду дивана можна розмістити стелажі. Так ви зможете максимально задіяти площу і не зайняти багато місця.

З уважністю поставтеся до вибору меблів, адже саме вони надають завершеності та затишку вашій оселі. Підписуйтеся на оновлення, щоб не пропускати свіжі матеріали! Очікуйте на нові статті вже скоро.