Вітальня - одна з найзатишніших кімнат в будинку або квартирі. Тут збираються домочадці для спільного і душевного проведення часу, сюди запрошують гостей. Тут проходять галасливі посиденьки та просто спілкуються між собою.
 
 
У цій статті поговоримо про те, як вибрати, перейшовши за даним посиланням https://ligamebeli.com.ua/category/mebel-dlya-gostinoy/, меблі в вітальню.
 
 

Різновиди меблів для вітальні

 
Меблі для спальні, вітальні або дитячої умовно можна поділити на три основні категорії.
 

Корпусні

 
Являє собою конструкції з твердими горизонтальними, вертикальними, діагональними, вигнутими поверхнями, що створюють замкнутий відкритий або закритий каркас. Призначена для розміщення різних речей - починаючи від посуду, закінчуючи книгами і розміщенням колекції. Сьогодні в моді компактні, функціональні конструкції, які без праці можна трансформувати або переставити на інше місце.
 
Основні різновиди корпусних меблів:
 
Секції та гірки. Зручні і прості варіанти, що представляють собою підвісні і підлогові тумби для телевізорів. Також до них відносяться невеликі шафки, полки, а також піни. Це можуть бути поодинокі композиції, а також складені в певні групи.
 
  1. Стінки. Призначені для установки уздовж однієї стіни. Сьогодні, на відміну від стародавніх сервантів і гарнітурів, це максимально функціональні конструкції, що дозволяють створити зручний простір для зберігання і розстановки самих різних речей.
  2. Шафи, в тому числі шафи-купе. Сучасний і універсальний варіант корпусних меблів, призначений для установки практично в будь-якій кімнаті будинку.
  3. Стелажі - найпростіші і комфортні конструкції, які ідеально виглядають в приміщенні, призначені для зберігання книг, журналів, аксесуарів, посуду і т.д.
  4. Столи. Завдяки різноманіттю форм, кольорів та фактур, ви можете вибрати ідеальний варіант, призначений як в якості обідньої поверхні, так і маленькі журнальні столики.
  5. Вітрини, буфети, серванти. Не настільки обов'язкові предмети обстановки для сучасних інтер'єрів, але для класичних можуть стати центром всієї композиції.

М'які

 
Основне призначення - забезпечення комфорту для всіх присутніх в приміщенні. Основні різновиди м'яких меблів:
 
 

Модульні

 
Це збірне поняття, в яке може входити корпусні меблі, точніше її елементи, які згодом збираються в єдиний ансамбль. Та ж стінка може бути представлена ​​в декількох частинах, які вам необхідні або не потрібні. В результаті кожна людина може скомпонувати гарнітур по-своєму, вибравши однорідні за якістю, кольором і обробці і різні за габаритами, формою і наповненню шафи.
 
Той же принцип працює з м'якими меблями. Наприклад, представлений в каталозі диван супроводжується 2 кріслами і 2 пуфами. Ви можете вибрати потрібну комплектацію, заплативши тільки за ті предмети, які вам необхідні.
 

Критерії вибору меблів

 
У стандартний набір меблів для вітальні входять:
 
  1. дивани та крісла;
  2. відповідні корпусні елементи під телевізор;
  3. модульні системи для розміщення речей;
  4. журнальний столик і при необхідності обідній стіл;
  5. стільці.
 
Основні принципи облаштування простору:
 
 
 
При виборі обов'язково враховуйте стиль, в якому виконаний інтер'єр всього приміщення, а також кольорові акценти. У деяких випадках допустимо поєднувати різні стилі, створюючи незвичайні та яскраві композиції, проте на цей крок слід зважитися тільки заручившись допомогою кваліфікованих дизайнерів. Для невеликих віталень більше підійде стиль мінімалізм, для класичних слід вибирати натуральні матеріали, в лофт популярні елементи з обробкою з шкіри і шкірозамінника.