Facebook

Як вибрати якісну теплу підлогу?

Рішення зробити теплу підлогу - прямий шлях до підтримки комфортної температури в будинку або квартирі. Сучасні опалювальні системи, які укладаються під підлогове покриття, дуже популярні серед покупців, так як збільшують щоденну зручність і при цьому мають доступну вартість.

Як вибрати відповідну за типом і потужністю теплу підлогу на https://skladpolov.com.ua/? Під яким покриттям підлоги можна влаштовувати систему опалення? Як управляти режимами обігріву? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

Варіанти використання теплої підлоги

Яку функцію виконуватиме тепла підлога в будинку або в квартирі? Це потрібно вирішити в першу чергу. Тут є два варіанти:

  • тепла підлога, як основне джерело тепла в приміщенні;
  • тепла підлога, як частина опалювальної системи.

Якщо ви вирішили облаштувати теплу підлогу як доповнення до основного опалення, ви можете вибрати практично будь-яку конфігурацію підлоги і укласти її тільки в необхідних місцях.

Основна перевага використання в якості опалення системи теплої підлоги - рівномірний розподіл тепла по корисній площі кімнати. Однак підібрати теплу підлогу для самостійного обігріву приміщення трохи складніше. Для ефективної роботи такої системи необхідно, щоб покриття досягало 70% загальної площі кімнати. В цьому випадку потужності надтонкого нагрівального кабелю може бути недостатньо. Найважливішим показником для вибору стає потужність нагрівальної секції на 1 квадратний метр кімнати, при цьому витки кабелю розташовують ближче один до одного.

Класифікація систем теплої підлоги

Системи теплої підлоги діляться на три основних типи:

  • водяні,
  • кабельні,
  • інфрачервоні.

Система водяного теплої підлоги підключається до центрального або локального опалення. Таким чином, витрати на утримання системи цього типу - мінімальні. Однак змонтувати водяна тепла підлога досить складно: для цього вам буде потрібно за допомогою професіоналів провести серйозні ремонтні роботи і закупити дороге обладнання. У деяких випадках також доведеться узгодити наявність такої системи з керуючою компанією.

Найпоширеніший тип інфрачервоних підлог - плівкові, вони складаються з карбонових смужок, які, як правило, мають товщини не більше 0.3 мм. Головна перевага цього варіанту - економічне електроспоживання. Так як ККД інфрачервоного обігріву більше 95%, витрати на електроенергію будуть нижче в середньому на 30%, ніж при використанні кабельного статі.

в Все для дому Переглядів: 218 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 03 липня 2020