Facebook

Як вибрати якісну настільну лампу?

На превеликий жаль, сонячне світло радує очі не цілодобово і нам доводиться використовувати різні освітлювальні прилади. Експерти довели, що правильно підібраний настільний світильник допомагає поліпшити успішність і зберегти зір школярів і студентів, найбільш затребувані прилади з лампочками до 100 Вт.

Які настільні лампи слід використовувати?

1. Зверніть увагу на безпеку і функціональність, виробники пропонують пристрої від https://www.linija-svitla.ua/catalog/nastolnye-lampy з поворотом плафона, різною довжиною шнура, регуляторами потужності.

2. При покупці викрутіть лампочку і закрутіть назад, щоб переконатися в якості товару.

3. Штатив повинен підніматися на 35-45 см, легко змінювати кут нахилу, при роботі з комп'ютером світло повинне бути над монітором.

4. Сферичні і конусоподібні плафони мають різні забарвлення, від їх якості залежить термін служби пристрою. Металеві вироби нагріваються при включеному приладі і можуть викликати опіки, а пластмасові - швидко виходять з ладу.

Які лампочки повинні бути в лампі?

Слід зазначити, що на цоколі лампочки або упаковці товару позначені відтінки світлового випромінювання:

  • ЛХБ (холодний білий);
  • ЛТБ (теплий білий);
  • ЛД (денної).

Найбільш близьким по відтінку до природного вечірньому або ранковому світлі товар з маркуванням ЛТБ, джерело світла не повинне засліплювати очі, давати відблиски в відображенні.

Як розташувати електроприлад на столі?

Тінь від рук не повинна потрапляти на робочу поверхню, тому настільну лампу розміщують зліва (для лівшів - праворуч), якщо ж задіяні обидві руки при роботі, світло повинне падати прямо і бути направлений на стіл, а не на обличчя.

Чи знаєте ви?

Існують гігієнічні стандарти по освітленості, в які детально відображені подібні питання, деякі положення ми використовуємо, не замислюючись. Наприклад, брудні скла, кімнатні квіти, штори перешкоджають проникненню світла в кімнату, світіння штучного джерела світла має бути м'яким і рівним, в нічний час обов'язково включення верхнього світла, правильно підібрані джерела світла знижують стомлюваність і підвищують працездатність.

в Все для дому Переглядів: 23 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020