Facebook

Як вибрати форекс брокера для трейдингу?

Необхідність пошуку надійного форекс брокера може з'явитися у трейдера на будь-якому етапі його кар'єри. Початківці вибирають свою першу брокерську компанію, більш досвідчені трейдери шукають нову компанію замість попередньої або ж для того, щоб розподілити кошти і не тримати їх у одного брокера. У будь-якому випадку вибір форекс брокера - далеко не найпростіше завдання, навіть для професіонала.

Ця стаття - докладний посібник з вибору надійного форекс брокера. Тут описуються конкретні кроки, після виконання яких ви зможете знайти підходящу брокерську компанію. Даний посібник більше підходить для новачків, а й досвідчені трейдери зможуть почерпнути з нього щось корисне.

До речі, якщо ви хочете знати Weltrade - мошенники или нет, вам варто завітати на сайт ratingfx.ru просто зараз та знайти всю необхідну інформацію.

Вимоги до брокера

Існує безліч брокерських компаній, що надають можливість форекс-трейдингу. І всі ці компанії пропонують різні торговельні і фінансові умови, а також різний рівень сервісу. Тому давайте для початку розглянемо, що ми (трейдери) очікуємо отримати від брокера:

  • Достовірні котирування.
  • Збереження коштів.
  • Швидке виконання угод з мінімумом реквот і прослизань.
  • Низькі спреди і комісії.
  • Відсутність проблем з виплатами.
  • Швидке виведення коштів.
  • Оперативна і адекватна служба підтримки.

Це основні вимоги до компаній. Однак у кожного трейдера можуть бути свої додаткові критерії вибору брокера. Наприклад, для новачків найголовніше - навчитися торгувати, тому їм потрібні демо і центових рахунку, щоб не втратити багато коштів, навчаючись торгівлі. Досвідченим трейдерам важлива надійність і збереження коштів, так як вони працюють з більш значними сумами.

Після відбору 5-7 брокерських компаній необхідно їх детально проаналізувати. Рекомендуємо фіксувати результати на папері або в Excel файлі на комп'ютері. Можна створити таблицю і вносити в неї дані про брокерів. Після аналізу всіх компаній перед вами буде наочна картина, і вибрати форекс-дилера буде значно легше.

Тепер розглянемо, на чому потрібно загострити увагу:

Вік компанії

Вік брокера - перше, на що потрібно дивитися при виборі брокерської компанії. Перевагу віддаємо віковим брокерам (більше 10 років). До компаній, які знаходяться на ринку менше 5 років, ставимося з обережністю.

Хоча дуже часто молоді брокери пропонують трейдерам дуже хороші умови (навіть краще, ніж лідери ринку), так як їм потрібно залучити клієнтську базу і заробити репутацію. В цьому немає нічого поганого, багато трейдерів користуються цими пропозиціями і певний час торгують на вигідних умовах.

в Все для дому Переглядів: 143 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 27 травня 2020