Facebook

Як відкачати септик?

Для того, щоб система автономної каналізації працювала без перебоїв, всякий септик потребує регулярного очищення. Як правило, цим займаються фахівці, але якщо викликати професіоналів немає можливості, відкачати його можна самостійно.

Септик - це елемент каналізації, де накопичуються і відстоюються нечистоти. При цьому, частина осаду переробляється бактеріями, після чого залишається мул і вода. Згодом, той осад, що не розчинився, накопичується на дні ємності. Його то й потрібно регулярно прибирати.

Способи відкачування септика

На сьогоднішній день існує всього лише два способи очищення - за допомогою асенізаторської техніки і самостійна откачка септиков в Пушкино насосом. Перший спосіб вважається простим, але дорогим, другий - трудомістким, оскільки виникають проблеми з утилізацією осаду. Є ще одна можливість очистити ємність - можна використовувати спеціальні біологічні засоби. При цьому мікроорганізми не здатні повністю знищити мул, вони лише зменшують його обсяг.

Після відкачування вмісту з резервуара, з нього видаляється не тільки мул, а й вся вода. Тому для того щоб ємності не спливла, її знову заповнюють водою. У цьому немає необхідності тільки в разі, коли на вашій ділянці цю споруду зроблено з бетону.

Як часто камера вимагає очищення

Частота цього процесу залежить від моделі пристрою, від регулярності використання, від кількості проживаючих людей. Зазвичай відкачування виробляють не більше ніж один або два рази на рік. У тому випадку, коли використовуються спеціальні біологічні препарати, відкачувати мул можна значно рідше. Навіть, якщо на вашій ділянці варто найсучасніша каналізаційна система, її септик теж необхідно періодично відкачувати спеціальним насосом або машиною.

Спеціальні компанії, які надають послуги асенізаторів відкачують мул через люк за допомогою спеціальної машини. Більш сучасною технікою вважається мулососна машина, здатна відкачати ємність будь-якого обсягу, при цьому їй зовсім не потрібно під'їжджати близько до колодязя. Довжина шланга у неї досягає 40 метрів.

І так, для того щоб автономна каналізація працювала повноцінно, потрібно обов'язково проводити відкачування септика. Частота цього процесу залежить від інтенсивності користування.

в Все для дому Переглядів: 32 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020