Facebook

Як вибрати захисне скло для смартфона?

 
 
Щоб захистити мобільний екран від пошкоджень, рекомендується використовувати захисне скло. Воно відрізняється за зовнішніми ознаками, матеріалом. Функціонал усіх товарів однаковий - запобігти будь-яким дефектам на екрані смартфона, у тому числі після його падіння. Яке скло на телефон краще вибрати, залежить від моделі гаджета та вимог, які пред'являє його власник до вибору захисту.
 

Види скла для мобільного телефону

 
На відміну від плівок, защитные стекла на телефон захищають екран телефону приблизно у 2-4 рази краще. Це з більш міцною структурою матеріалу. При виборі відповідного аксесуара варто звернути увагу на низку ознак.
 

Види скла за розміром:

 
  • 2D звичайне або гібридне;
  • 2,5D з рамкою;
  • 3D або за технологією FullScreen.
 
2D класичне підходить для телефонів з плоскою поверхнею екрана, воно не має вигинів і вважається найпростішою моделлю.
 
2D гібридне також не має рамки, але краї цього скла кругліші. Незважаючи на більш ергономічну форму, гібридне скло відрізняється досить низькою міцністю. І тому воно коштує дешевше більшості моделей.
 
2,5D з рамкою – це скло, яке можна використовувати тільки для телефонів, екран яких обрамлений з усіх боків. Колір рамки захисту підбирається відповідно до того, що є у гаджета. Таке скло ідеальне для моделей з круглими краями корпусу. Вибране скло за рахунок рамки прилягає щільніше, ніж звичайні або гібридні моделі, і має підвищений захист екрана.
 
3D скло дозволяє повністю захистити екран телефону. Воно має увігнуту форму, тому при склеюванні утворює міцну рамку. З таким склом можна не боятися появи відшарування. Але прикріплювати його необхідно дуже акуратно. Будь-яка невідповідність призведе до того, що геометрія буде порушена, і захист не налізе на обрану модель гаджета. Якщо немає досвіду в приклеюванні такого скла, краще звернутися до спеціалістів.
 
За всіх переваг у скла 3D є один недолік - погана сумісність з тонкими чохлами. Все тому, що рамки скла, хоч і незначно, але все ж таки виступають за межі екрану. Тому із силіконовими чохлами на певних гаджетах, наприклад, Айфонах, такий захист використовувати не вдасться. Але можна використовувати шкіряний чехол для смартфона, шкіра має властивість розтягуватися, а тому проблем із суміщенням 3D скла та чохла не виникне.
 
При виборі захисту варто також враховувати, як він виглядатиме на екрані.
 
Варто зазначити, що защитные стекла для телефонов бувають трьох видів:
 
  1. Глянцеве скло. Воно відрізняється ідеальною передачею зображення з екрана. Тому досить часто користувачі вибирають саме такий варіант. Мінус глянцю – поява відблисків.
  2. Матове скло. На ньому ніколи не буває відблисків, але кольоропередача глянцевого скла неідеальна. Яскравість падає, а з нею і відчувається підвищене навантаження на зір.
  3. Олеофобне скло. Вирізняється високим рівнем захисту. Захищає екран від забруднень, вологи. На ньому не залишаються відбитки пальців, немає відблисків.
 
Незалежно від виду скла на телефон, краще мати хоч якийсь захист, ніж користуватися смартфоном без нього. Якщо виникли труднощі з вибором скла або його приклеюванням, звертайтесь до спеціалістів.
 
в Все для дому Переглядів: 342 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023