При ремонтних, будівельних роботах треба використовувати якісні матеріали. Так, скотч алюмінієвий відмінний помічник при герметизації окремих сегментів і монтажі конструкцій. При роботі з ним не використовуються додаткові інструменти, схоплювання моментальне. Працюючи з таким матеріалом, економиться робочий час і трудові витрати.
 

Сфера застосування скотча

 
Алюмінієва клейка стрічка дорогий матеріал, тому використовується у випадках виправданою необхідності. Являє собою фольгу з нанесеним по одній стороні клейовим складом. Клей містить термостійкі здатності, витримує температуру до 350 градусів. Фольга водо- повітронепроникна.
 
Такі можливості дозволяють застосовувати стрічку при монтажі вентиляційних систем, кондиціювання, пр. Коли проводиться герметизація і з'єднання труб.
 
Застосування поширене на площинах, які схильні до поширення корозії. Для захисту їх від впливу вологи, забруднення.
 
Поширення набуло використання алюмінієвого скотча при відбиває ізоляції (в рази зменшує сумарні тепловтрати, так як має високу здатність відображення):
 
 
Для забезпечення високої тепловіддачі при виробництві побутової техніки використовується теплопроводящая стрічка. Їй з'єднують мідні труби в системі охолодження з панеллю радіатора.
 

Особливості використання

 
Використання такої смуги має свої особливості:
 

Типи скотча

 
Кожен виробник використовує свій певний склад для виготовлення алюмінієвого скотча. Це залежить і від галузі використання, на яку направлено виробництво. Виділено типи:
 
 

На що звернути увагу при виборі товару?

 
При виборі товару за даним посиланням https://azon.ua/krepezhnye-izdeliya/skotchi-tekhnicheskie-lenty/ слід орієнтуватися на показники довжини і ширини.
 
Довжина мотка коливається 10 до 50 метрів. Для робіт, що проводяться в домашніх ремонтах, слід купувати не більше 20 метрів матеріалу. При постійних, професійних роботах варто придбати максимальну довжину вироби.
 
Ширина залежить від виду виконуваних робіт. Якщо алюмінієва стрічка застосовується для ізоляції труб, то не варто купувати смугу ширше 60 мм. При приклеюванні теплоізоляційних матеріалів, ширина повинна бути більше 75 мм.
 
Також не варто плутати алюмінієвий і металізований скотч. Сфери застосування їх аналогічні, але другий матеріал відрізняється максимальною температурою використання не більше 80 градусів.
 

На закінчення

 
При виконанні всіх вимог застосування даного матеріалу, забезпечується надійне, економне покриття. Алюмінієвий скотч доступніше, ніж інші матеріали з аналогічними властивостями. Придбати потрібний тип смуги можна в будівельних магазинах або ринкових точках продажу.