Ремонтні роботи в приватному будинку дуже часто припускають перепланування приміщень. Одним із способів є зміна дверного отвору з метою поліпшення практичності або декорування кімнати. Цей процес не завжди є простим, так як вимагає дотримання безлічі правил. Дізнатися, як розширити дверний проріз правильно, можна тільки у фахівця, який виконає всі необхідні розрахунки.

Для чого це потрібно?

Розширення дверного отвору передбачає збільшення його основних габаритів на певні значення. Подібні операції виконують не так вже й часто, так як всі габарити підганяють під стандартні розміри дверних полотен. Але все-таки розширити отвір іноді потрібно. Існує кілька основних причин, які призводять до таких дій:

Перепланування приміщення. Цей процес передбачає зміну основних положень або габаритів основних конструктивних елементів будинку. Виконується досить рідко, так як в більшості випадків вимагає узгодження з різними державними організаціями.

Установка дверей. Багато власників квартир або приватних будинків декорують приміщення за допомогою красивих широких дверних полотен. Це додатково дає кілька переваг, так як при необхідності дозволяє проносити крізь двері габаритні речі.

До речі, швидке та якісне увеличение дверного проема ви можете замовити на сайті mskdemontazh.ru швидко та вигідно.

Особливості конструкції

Технологія розширення стін є досить складною і не завжди може виконуватися вручну. Дуже часто для цього використовують допоміжні інструменти. Залежно від технології руйнування, подібні операції можна розділити на кілька видів:

Ручні. Зміна габаритів отвору в перегородці або несучій стіні виконується за допомогою фізичних зусиль людини. Для цього застосовують декілька видів зубил, лом, молотки і т. д. Одним з переваг даного способу є те, що він виконується практично без пилу, але при цьому відносно довго.

Механічні. Цей підхід передбачає використання електроінструменту, який значно спрощує руйнування матеріалів. Подібні операції виконуються за допомогою перфораторів, ударних бурів і болгарок різної потужності і розміру. З їх допомогою можна швидко збільшити ширину як в цегляній, так і в бетонній стіні.