Facebook

Як правильно вибрати тростину для ходьби?

 
Тростина для ходьби — це відмінний реабілітаційний засіб, який допомагає людям похилого віку та ослабленим пацієнтам при пересуванні. Під час ходьби суглоби людини піддаються напрузі, а паличка для ходьби бере на себе частину навантаження і полегшує переміщення. Які типи тростини для ходьби існують і як правильно вибрати такий пристрій? На які технічні характеристики звертати увагу та де придбати? На ці та багато інших питань відповімо далі.
 

Види тростини для ходьби та їх особливості

 
Існує кілька основних типів тростини для ходьби. В основному вони поділяються на стандартні та телескопічні (з регуляцією довжини). Стаціонарні стандартні моделі - це опорні цільні тростини, які виготовляються з жорстких матеріалів (метал, деревина, медична пластмаса). Виробники випускають опорні тростини різних кольорів та відтінків. Деякі моделі мають особливий дизайнерський вигляд із застосуванням різьблення, орнаментів та інших малюнків. Переваги опорних класичних тростин такі:
 
 • надійність та простота у використанні;
 • доступна ціна;
 • відмінна система антиковзання;
 • зручна ручка.
 
Також опорні тростини розрізняють за матеріалами, максимально допустимим навантаженням, вагою, а також кольором. Незважаючи на широкий спектр переваг, цілісні тростини для ходьби мають ряд недоліків. Наприклад, у стандартних тростинах відсутня функція регулювання висоти, тому при виборі звертайте увагу на висоту палички, а також визначте, чи відповідає вона росту користувача.
 
Класичні тростини для ходьби - це гарне рішення для людей старшої вікової категорії, пацієнтів у період реабілітації, а також для інвалідів. Застосовувати цільну тростину для ходьби можна на вулиці або вдома.
 
Другий тип палички для ходьби — тростини телескопічні. Придбати таку тростину ви можете, перейшовши за посиланням https://shop.medhouse-group.com.ua/tovary-dlya-reabilitaciyi/ortopediya/trostyny/trosty-gamma/ вже зараз. Їхня головна перевага полягає в можливості регулювання палички в довжину. Конструкція таких тростин включає спеціальний фіксатор, що дозволяє зафіксувати тростину в оптимальному положенні. Телескопічні тростини, як правило, виготовляються з полегшених матеріалів і підходять користувачам з нестандартними параметрами росту (надто високі або, навпаки, низькі). Телескопічна паличка - це також відмінне рішення для дітей. У продажу зустрічаються такі різновиди телескопічних моделей тростин:
 
 • З наявністю кількох опорних рукояток.
 • Зі зміщеним центром тяжіння (для людей із порушеннями координації).
 • З рукояттю в особливій згинальній формі (для пацієнтів з артритом та артрозом).
 
Також існують складні тростини, тростини з множинними опорами і окрема група реабілітаційних пристроїв — тростини-квадроподи (мають чотири ніжки і підвищену стійкість).
 

Як правильно вибрати тростину для ходьби?

 
Які технічні параметри тростини необхідно враховувати під час її підбору? Насамперед необхідно знати ріст користувача, який використовуватиме тростину. За цим показником підбирається довжина палички. Людині має бути зручно спиратися на пристрій, а тростина повинна бути розташована на рівні кульшового суглоба. Що ще важливо при підборі тростини?
 
 • матеріали, з яких виготовлено виріб;
 • максимально допустиме навантаження;
 • загальна вага тростини;
 • тип конструкції (складна/телескопічна/стаціонарна);
 • кількість опор;
 • тип та матеріал рукоятки;
 • колір.
 
Якщо ви вирішили придбати тростину для ходьби — звертайтеся до спеціалізованого інтернет-магазину. Досвідчені продавці допоможуть вам правильно підібрати тростину і дадуть відповідь на всі запитання, що вас цікавлять. 
в Все для дому Переглядів: 252 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023