Facebook

Як правильно вибрати міжкімнатні двері?

 

Міжкімнатні двері – важливий елемент інтер'єру. При грамотному виборі вони розставляють акценти, надають приміщенню гармонійного та завершеного вигляду.

Сьогодні в магазинах можна знайти двері міжкімнатні Ірпінь представлені у різноманітних моделях, фактурах та кольорах.

Що враховувати під час вибору дверей?

Зовнішній вигляд. Це одна з основних характеристик, на яку слід звертати увагу. Сюди відносяться:

 1. Колір - найбільший попит мають світлі та темні відтінки, менш популярні яскраві та кольорові.
 2. Оздоблення - може бути глянсовим або матовим, гладким або шорстким.
 3. Візерунок - універсальним вважається геометричний або рослинний. Полотно може бути без малюнка або з поєднанням різних вставок.
 4. Окремо варто виділити "приховані" двері та моделі "під стелю". У першому випадку дверна конструкція зливається зі стіною і її важко помітити в інтер'єрі. У другому варіанті від полотна до стелі залишається мінімальна відстань.
 5. Якість. Показник залежить від виробника. 
 6. Вартість. Також є важливим показником. Багато виробників та постачальників надають сезонні акції, знижки на купівлю кількох виробів. Якщо це враховувати, можна придбати якісний виріб за доступною ціною.
 7. Шумоізоляція та стійкість до вологи. Для дитячих та спалень необхідно, щоб двері не пропускали й не випускали звуки. Дверна конструкція кухні, ванної та санвузла не повинна пропускати вологу та запахи. Для віталень та спалень може бути важлива висока світлопроникність.

Міжкімнатні двері та спосіб їх відчинення

Багато покупці вибирають класику - розпашні двері. Це універсальні конструкції, але неоригінальні. Можна придивитися до таких варіантів:

 1. Розсувні рухаються вздовж стіни завдяки роликам. Економлять місце, але погано ізолюють від шумів та запахів.
 2. Пенали - при відкритті зсуваються в стіну, економлять простір, захищають від сторонніх звуків, але складні в монтажі.
 3. Книжки поширені в Європі, в нашій країні тільки набирають популярності. Полотно складається вдвічі, коли відчиняється. Особливо зручні у невеликих приміщеннях, наприклад, у ванних, туалетах, вбиральні. Мають вищу вартість.
 4. Рото-двері - обертаються при відкриванні. Виглядають незвичайно та цікаво. Економлять місце, але мають низьку звукоізоляцію внаслідок нещільного прилягання.

Якщо ви хочете придбати міжкімнатні двері, то використовуйте цю інформацію, щоб зробити правильний вибір.

в Все для дому Переглядів: 106 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023