Покрівельні матеріали досить різноманітні, щоб можна було вибрати відповідне рішення для кожного покупця. Чимало замовників в результаті зупиняють свій вибір на металочерепиці, яка відрізняється високою міцністю, довговічним терміном експлуатації, а також відмінними естетичними характеристиками.
 
 
Щоб не помилитися у своєму рішенні, необхідно звернути увагу на декілька параметрів, від яких в кінцевому підсумку буде залежати кінцевий вибір. В першу чергу потрібно оцінити товщину металу. Для металочерепиці вона повинна скласти не менше 0,5 мм. Зменшення товщини знижує масу металочерепиці та її вартість, але істотно знижуються і експлуатаційні якості. Чим більше товщина листа, тим менше він буде схильний до деформації, а також зможе витримати серйозні вітрові навантаження.
 
Якщо ви хочете купить металлочерепицу, то радимо перейти за посиланням. У каталозі можна знайти сучасну продукцію, яка відрізняється хорошою міцністю, довговічністю і практичністю. 
 

Що потрібно пам'ятати при покупці металочерепиці, як правильно вибрати металочерепицю?

 
Серед важливих параметрів потрібно відзначити якість оцинкування. Згідно з європейськими стандартами, даний параметр повинен відповідати 275 г/м2. При такому рівні оцинковки листовий покрівельний матеріал буде надійно захищена від впливу шкідливих факторів. Якщо ж виробник використовує оцинкування за стандартом 225 г/м2 або менше, то це негайно відбивається на довговічності матеріалу. Говорити про такий покрівельний матеріал, як про якісне рішення, годі й говорити. Додатково покупцеві потрібно приділити увагу наступним параметрам:
 
  1. Колірна палітра матеріалу;
  2. Наявність полімерного шару;
  3. Текстура поверхні і особливості монтажу покрівельного матеріалу.
 
Використання додаткових компонентів при виробництві захисного покриття може позитивно вплинути на покрівельний матеріал. Наприклад, цинк сьогодні комбінують з алюмінієм, що дозволяє черепиці з металу краще витримувати атмосферні явища. Якщо ж на поверхні і з'являються пошкодження, то оксидна плівка не дозволить привести до появи ржавчини.Вибрав надійного виробника, можна гарантовано отримати якісну продукцію.