Facebook

Як правильно обміняти криптовалюту через обмінники?

 
Сучасний інвестор повинен швидко орієнтуватися в динаміці фінансових активів і оперативно реагувати на зростання одних інструментів, вкладаючи в них кошти і звільнятися від інших.
 
Криптовалюта є одним з напрямків інвестування, тому учасники ринку повинні чітко уявляти, як, де і на яких умовах можна міняти криптовалюта на реальні грошові одиниці - долар, євро, гривня, і проводити зворотні транзакції з мінімальними втратами.
 
В першу чергу слід знати, що обмінні операції з криптовалюта здійснюються або через спеціалізовані обмінні пункти, які поділяються на автоматичні (он-лайн) та ручні - за прикладом всім відомих пунктів обміну валют, куди клієнт приносить фізичні гроші отримує поповнення електронного гаманця, або через біржову торгівлю, що вимагає певних навичок трейдингу.
 
При виборі обмінника криптовалюта слід звернути увагу на його надійність, якість роботи і розмір комісії, яка, як правило, має постійну величину, тому вигідніше міняти великі суми, а не розбивати їх на невеликі партії.
 
Одним з перевірених обмінників криптовалюти з великим досвідом роботи на ринку є сервіс letspay, де протягом декількох хвилин можна провести необхідні операції з невеликою комісією. Сервіс працює за схемою 24/7.
 
Процедура обміну криптовалюти:
 
1. Для операцій з криптовалюта користувач повинен мати спеціальний електронний кріптокошелёк, на який зараховуватимуться обмінні кошти або списуватися електронна валюта при зворотному обміні.
 
2. Зайти на сайт обмінного пункту і після швидкої процедури реєстрації, вибрати потрібну операцію обміну, заповнивши рядок «Віддаю». У вікні «Отримую» буде прописана сума до отримання в обраній валюті з урахуванням комісійного збору.
 
3. У діалоговому вікні користувач вводить платіжні реквізити - криптогаманець, номер банківської карти або гаманця, а також адресу електронної пошти на який прийде повідомлення про зроблений обміні.
 
4. Ознайомитися з правилами сервісу і підтвердити свою згоду відміткою спеціальних полів, після чого натиснути кнопку обміну.
 
Природно, що при виборі обмінника криптовалюта слід приділити увагу надійності сервісу, що найпростіше зробити за відгуками в мережі.
 
 
 
 
в Все для дому Переглядів: 36 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 10 серпня 2020