Facebook

Як працює карта з розстрочкою?

 

На відміну від поновлюваного кредиту, розстрочка є короткостроковим кредитом із заздалегідь визначеною тривалістю і датою закінчення. Важливо зрозуміти, як це працює, щоб ви могли ефективно використати переваги розстрочки.

 

Купуйте зараз, платіть потім. Якщо ви коли-небудь чули цю фразу в рекламі, швидше за все вона описувала переваги, якими володіє карта рассрочки від банку. Незалежно від того, купуєте ви диван, холодильник або новий комплект робочого одягу, можливість відразу ж забрати товар додому і платити щомісячні платежі може бути дуже зручною.

Основні переваги картки з розстрочкою

Оплата на виплат за допомогою кредитної картки пропонує гнучкий і контрольований спосіб погасити залишок заборгованості. Як правило, банк пропонує три плани на строк від 3 до 12 місяців, залежно від вашого балансу та історії рахунку, що дозволяє використовувати гнучкі плани, керовані платежі та бюджет, який найкраще підходить для вас.

Чи впливає ваш план платежів на доступний кредитний ліміт?

Коли ви робите покупку по картці розстрочки, загальна сума покупки автоматично віднімається з доступної кредитної лінії. Ваш щомісячний платіж включений у мінімальну суму, яку ви повинні сплачувати щомісяця. Коли ви погасите свій борг, сума, яку ви сплачуєте, додається до кредитного ліміту.

Поради про те, як отримати максимальну вигоду від картки 

Використовуйте ці поради, щоб отримати максимальну віддачу від картки розстрочки:

  • ознайомтеся із різними видами розстрочки платежу. Наприклад, деякі плани розстрочки дозволяють вибрати конкретний план покупки, інші дозволяють вибрати частину залишку;
  • протягом терміну дії кредиту вам потрібно буде знати комісію з кредиту, ваші щомісячні виплати та чи зможете ви їх сплачувати;
  • настройте попередньо затверджені платежі або підпишіться на нагадування про платежі, щоб ніколи не пропускати терміни та не сплачувати штрафи за прострочення платежу. Усі платежі покриваються, якщо ваш прямий дебет налаштований на оплату мінімального платежу. Якщо прямий дебет налаштований для оплати всього належного залишку, платежі, які ще не були нараховані, не включаються.

Обов'язково знайдіть час, щоб переглянути та зрозуміти всі умови, які надає банк розстрочки, перш ніж купувати товари по карті. Використовуйте банківський продукт з розумом.

в Все для дому Переглядів: 3811 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023