Facebook

Як побудувати сауну на дачі

Відпочинок на дачі може бути організований декількома способами. Однією з популярних альтернатив є відвідування сауни з друзями.

Будівництво такого будинку часто вимагає певних навичок і не завжди можливо своїми силами. Оптимальним вирішенням цієї проблеми є послуга сауна під ключ, що дозволяє отримати повноцінну конструкцію за відносно короткий час.

Приступаємо до будівництва

Спорудити сауну на дачі можна в одному з приміщень, яке слід обладнати під неї. Розглянемо алгоритм будівництва повноцінного будівлі. Починається робота з виконання декількох послідовних рекомендацій:

В першу чергу підбирається проект будівлі. Дуже важливо при цьому враховувати місткість сауни.

Спорудження фундаменту. Тип підстави підбирається в залежності від матеріалу, який буде використовуватися при зведенні стін. Так, наприклад, для дерев'яної сауни прекрасно підійде свайно-гвинтова конструкція.

Зведення будівлі. Технологія будівництва також залежить від обраного матеріалу. Прості дерев'яні конструкції споруджуються з колоди або бруса. З'єднуються ці елементи за допомогою дерев'яних нагелів врубкою одного елемента всередину іншого.

До речі, на сайті http://www.intercom.in.ua/saunas/ ви можете замовити сауну під ключ за вигідною ціною вже зараз!

Оздоблення сауни

Побудоване приміщення це ще не повноцінна сауна. Завершується спорудження сауни виконанням таких операцій:

  • 1. Облаштування підлоги. Для саун прекрасно підійде бетонну основу, яке декорується керамічною плиткою. Не слід в парильні підлогу класти з дерев'яних дощок, так як вони швидко прийдуть в непридатність.
  • 2. Утеплення поверхонь. Цей етап передбачає укладання додаткового шару теплоізоляції на стіни і стелю. В якості таких матеріалів можна використовувати мінеральну вату, яка закрита з обох сторін плівкою.
  • 3. Зовнішня обробка. Сауну можна оббити різними матеріалами, починаючи від пластикової вагонки і закінчуючи штукатуркою.
  • 4. Внутрішнє оздоблення. Цьому кроку слід приділити особливу увагу. Для цього використовують дерев'яну вагонку високої якості. Фахівці рекомендують покривати поверхні вільхою, липою або сосною.
  • 5. Завершальним етапом є установка нагрівального обладнання. Залежно від обраної грубки, її підключають або споруджують всередині приміщення, а потім на поверхню укладають камені з талькохлорита і т.д.

Спорудження саун - складний і тривалий процес, який краще довіряти досвідченим фахівцям.

в Все для дому Переглядів: 2132 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022