Підсвічування заміських будинків особливо актуальна з настанням періоду року з коротким світловим днем. За допомогою підсвічування ви зможете буквально перетворити своє житло.

За допомогою освітлення ви перетворите скромний будинок в барвисте будова, або навіть надати йому своєрідні казкові мотиви. З його допомогою ви також зможете приховати наявні недоліки.

Архітектурне підсвічування бажано закласти в проект будинку ще на етапі його будівництва. Але можна зробити це і потім. Обговоріть з архітектором і інженером різні принципові питання, наприклад, які саме будуть встановлені прилади, наскільки вони будуть потужними, скільки всього їх буде.

Важливо при продумуванні освітлення будинку дотримуватися норм енергоспоживання. Підсвічування повинна бути максимально економічною і зручною. Її можна розділити на 2 основні зони. Вона повинна бути на головних і бічних входах. У даних групах ви будете використовувати окремі прилади для освітлення.

Світильники для головного входу ми рекомендуємо пов'язувати з датчиками руху. А якщо у вас великий будинок, зробіть, щоб подсветка фасадов розділяла площу ділянки на зони. Але це зовсім не обов'язково.

Виконання підсвічування фасадів.

Для підсвічування фасадів ви можете використовувати такі прийоми:

Всі освітлювальні прилади в будь-якому випадку слід вибирати відповідно до конструктивних особливостей будинку. Ви можете вмонтувати вбудовані варіанти в будь-який зручний місце на фасаді.

Ви повинні врахувати, що підсвічування фасаду можна доповнити підсвічуванням ландшафту. За допомогою фасадної підсвічування ви також можете підкреслити рельєф каменю.

Використання розподіленого і спрямованого світла.

Світло слід підбирати в залежності від поставленої вами мети - наприклад, вашим завданням може бути виділення елементів фасаду, або освітлення території. Наприклад, щоб створити розподілене світло, ви можете використовувати лінійні лампи разом зі світловідбивачами.

Зараз майже всі виробники випускають світлодіодні освітлювальні прилади, так як це найбільш сучасне освітлення, яке споживає мінімум електроенергії.

Для забезпечення найкращого ефекту ви повинні будете підсвічувати будівлю у напрямку знизу вгору. Важливо, щоб корпус світильника був з алюмінію. Обов'язково повинні підсвічуватися номер будинку.