Facebook

Як обрати стильні та практичні меблі для дому?

Незважаючи на те, що інтер’єра мода не така швидкоплинна, як мода на одяг, дизайнери все ж виокремлюють ряд тенденцій, характерних саме для 2020 року. Перевага цьогорічних трендів полягає у тому, що вони довгограючі, тобто будуть актуальними і у подальші роки. Звичайно, запорука вдалого оформлення оселі – вибір якісних меблів.

 

Саме тому дизайнери рекомендують звернути увагу на елітні меблі https://interio.ua/ua. До речі, в цьому Інтернет-магазині представлений не лише широкий асортимент стильних меблів, у тому числі й кухонь Меркс, але й сучасні килими для інтер’єру, флізелінові шпалери для кухні та інших приміщень, все для освітлення дому та квартири. Давайте подивимось, на які особливості оформлення пропонують звернути увагу сучасні дизайнери.

Оформлення оселі у 2020 році: рекомендації дизайнерів

Є декілька трендів у оформленні 2020 року, які дизайнери ставлять на перше місце. Серед них одне з провідних місць займає екологічність матеріалів. На сьогоднішній день турбота про навколишнє природне середовище стала не просто модою, а справжньою необхідністю.

Простота форм та функціональність, мінімалістичний дизайн також у тренді у 2020 році. Більша частина сучасних елітних меблів, у тому числі й кухонь Меркс, виготовляється з урахуванням цих тенденцій у дизайні.

Розумне зонування простору також у тренді. Якщо раніше віддавали перевагу квартирам-студіям, то зараз на зміну цьому принципу прийшло розумне зонування. Зонувати приміщення можна за допомогою скляних конструкцій, меблів. Не забувайте про окреме освітлення для кожної із зон.

Що стосується вибору кольорів, то у 2020 році дизайнери рекомендують надавати перевагу таким відтінкам:

  • cassis – відтінок чорної смородини, оригінальне поєднання пурпурного та рожевого кольорів;
  • neo-mint – ніжний м’ятний відтінок;
  • cantaloupe – колір дині канталупа, який дизайнери ще називають приглушеним оранжевим відтінком;
  • mellow yellow – гірчичний відтінок, який у тренді вже не перший рік;
  • purist blue – різновид базового блакитного кольору.

Вибір якісних меблів від провідних виробників

В першу чергу при виборі меблів звертайте увагу на їх якість, матеріал та виробника. Наприклад, якщо ви шукаєте якісні меблі для кухні, оптимальний варіант – кухні Меркс https://interio.ua/ua/catalog/kuhonnaya-mebel/brend=merx. До речі, у цьому Інтернет-магазині є великий вибір елітних меблів: італійських спалень у стилі модерн, сучасних та класичних кухонь на замовлення, диванів для вітальні та меблів для дитячої кімнати, робочого кабінету.

Намагайтеся обирати меблі з екологічних матеріалів. Що стосується вибору кольору, то тут все залежить від інтер’єру. Якщо стіни пофарбовані в яскраві або темні кольори, тоді краще обрати меблі пастельних відтінків. І навпаки: у світлій кімнаті стильні меблі насичених кольорів стануть одним з оригінальних, яскравих акцентів.

в Все для дому Переглядів: 37 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020