На сьогоднішній день ринок нерухомості знаходитися у вельми нестабільному стані. Вартість квартир, то знижується, то різко зростає. На тлі цих стрибків ви зможете придбати хорошу квартиру за нормальну вартість. Так як же це зробити?

Спочатку варто звернути свій погляд на щойно побудовані житлові будинки, т. Е. Новобудови. На даний момент придбати квартиру в щойно збудованому житловому будинку набагато простіше, ніж на ринку вторинного житла. У газетах, на рекламних стендах пишуть, що квартиру можна купити в розстрочку або нададуть вам певну знижку на покупку квартири в новобудові. При виборі житла не варто звертати на такі рекламні оголошення особливої ​​уваги. Тому що в більшості випадків така реклама є лише спритним ходом, для того щоб люди купували квартири саме у цього забудовника. Насправді при підписанні договору спливе безліч підводних каменів, які будуть вигідні тільки замовнику, але ніяк не вам. Тому на такі оголошення не варто орієнтуватися. Вам ніколи не продадуть за низьку ціну квартиру в новобудові, бо замовникові необхідно виправдати не тільки будівельний матеріал і зарплату робітників, але і витрати на рекламу. Все це увійде у вартість квартири.

До речі, ви можете швидко та просто купить квартиру в рассрочку на вигідних умовах, якщо власне житло потрібне вам уже сьогодні, а грошей трішки не вистачає.

Якщо ви хочете придбати квартиру в новобудові, то найоптимальнішим варіантом буде самостійний пошук фірм, які не дають реклам і не витрачають на розкрутку своєї компанії великі гроші. Саме у такого забудовника житло обійдеться набагато дешевше, тому що він не витрачає гроші на рекламні афіші своєї компанії. А реклама, як відомо, входить у вартість житла. Такий забудовник надасть вам більш вигідні умови покупки, ніж інша більш популярна фірма.

Також варто звернути свою увагу на аукціони. На них теж може здійснюватися продаж квартир за нижчими цінами. У таку категорію входять квартири, взяті в іпотеку. Їх виставляють на аукціон, тому що перші власники з яких-небудь причин не змогли за неї розплатитися і банк забрав у них житло. На таких торгах банк у більшості випадків намагається якомога сильніше знизити ринкову вартість такого житла. Тому що чим швидше вони продадуть квартиру, тим швидше банк поверне собі гроші.

Існує і третій варіант, як купити квартиру за нижчою ціною - це під час кризи. Але тут необхідно буде постійно відслідковувати ціни на квартири і завжди бути в курсі справ, які стосуються нерухомості.

Удачі при покупці квартири, і будьте уважні, не дайте себе обдурити.