Facebook

Види акумуляторів для сонячних батарей

Кожному хотілося б забезпечити своє житло електрикою, вибираючи найбільш економний і екологічний варіант. Тому сучасний господар став приділяти більше уваги цьому питанню, розглядаючи альтернативні джерела енергії. Використання сонячної енергії стає все більш популярним серед споживачів. Акумулятори для сонячних батарей, які так необхідні в системі енергопостачання, є темою нашої статті. Ви знайдете докладну інформацію про те, як створити систему з акумуляторів, яких типів вони бувають і чим слід керуватися при виборі такого приладу.

Для постачання електрикою приватного будинку споруджується ціла система сонячних електростанцій, для яких акумулятори потрібні, щоб накопичувати енергію в похмуру погоду, вночі або в умовах низьких температур, коли немає можливості використовувати сонячні батареї, детальніше дізнавайтеся в источнике. Також ці пристрої допомагають продовжити термін служби всієї системи. Об'єднавши їх в своєрідний блок, ви збільшите кількість накопичуваної енергії. Вибір відповідних акумуляторних батарей (АКБ) дозволить встановити максимальний ККД електростанції.

Створення системи акумуляторів здатне вирішити таку проблему як недолік енергії. Ємність одного акумулятора може виявитися занадто малою для обслуговування всього будинку. Важливо враховувати, що це можливо тільки при наявності достатньої кількості сонячних панелей, які зможуть забезпечити вас електроенергією, необхідної для споживання.

Схема підключення створюється відповідно до необхідних показниками напруги і потужності на виході. Акумулятори для сонячних батарей встановлюють з урахуванням параметрів експлуатації, зазначених в інструкції пристроїв, щоб домогтися максимального ККД і забезпечити найбільш тривалий термін служби.

Прилади слід розташовувати на невеликій відстані один від одного, беручи до уваги схему їх підключення. При розміщенні також потрібно враховувати чималу вагу виробів, який варіюється в залежності від типу матеріалу і ємності АКБ.

особливості функціонування
Потрібно дуже ретельно вибирати схему підключення акумуляторів. У деяких випадках невдало підібрана схема може спровокувати дисбаланс приладів щодо рівнів заряду. Це може значно знизити їх термін експлуатації. Об'єднання акумуляторів вимагає додаткових приладів, таких як контролер та інвертор.

Контролер стежить за рівнем заряду акумулятора. При створенні блоку АКБ для вирівнювання рівня заряду встановлюються перемички. Крім цих елементів, для рівномірних циклів зарядки і розрядки найкраще використовувати однакові моделі акумуляторів одного виробника.

в Все для дому Переглядів: 195 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 серпня 2020