В'їзні ворота на заміську ділянку або в гараж визначають як рівень безпеки, так і естетичний вигляд домоволодіння. В даний час ринок пропонує цілий ряд конструкцій таких воріт.

Найбільш традиційними вважаються добре знайомі розсувні ворота, що представляють собою стулки, які розчиняються вручну або за допомогою електроприводу. Конструкція стулки складається з несучої рами і одностороннього або двостороннього облицювання. Зазвичай в її якості використовується профільований металевий лист (хоча можливі й інші варіанти: дерево, пластик, сендвіч-панель і т.п.).

Відкриття можливе як назовні, так і всередину, але в будь-якому випадку такі ворота вимагають чималого простору для відкривання. Зазвичай для відкривання воріт потрібно мати в запасі близько двох метрів (від вашого автомобіля дощенту воріт). Також варто врахувати, що конструкція електроприводу на розпашних воротах від http://steelbro.com.ua завжди звужує пройом воріт. У деяких випадках це має значення. Притому сніг з льодом, які накопичуються в зимовий період, можуть серйозно ускладнити процес відкривання і зажадати додаткових заходів і витрат часу на обслуговування воріт. Ось чому розсувні ворота останнім часом використовуються все менше.

Більш вигідний для експлуатації варіант - відкатні (зсувні) ворота. Вони виглядають як щит, який зміщується вліво або вправо по спеціальних напрямних. Так зсуваються стулки в поїзних купе, що, як відомо, економить простір і підвищує зручність користування. В основі щита все та ж несуча рама, а обшивка може бути із сталевого листа, вагонки, навіть з прозорої ажурної решітки. З ручним приводом такі ворота майже не роблять, так як при великому отворі відкривати їх вручну досить складно, особливо дамам. Тому производство ворот зазвичай сумісне з електроприводом.

Ще один плюс - можливість закрити отвір великого розміру (до восьми метрів). Але в цьому випадку необхідно передбачити достатнє місце вздовж паркану, куди буде рухатися стулка. Притому потрібно врахувати, що відкрита стулка воріт не повинна перекривати хвіртку або упиратися в будівлі на ділянці.