Все частіше в якості обробки для стелі вибирається натяжна стеля. Це й не дивно, адже його можна використовувати в будь-яких приміщеннях, вона відмінно виглядає, не потрібна попередня підготовка поверхні та ін. Та й вартість матеріалу не дуже висока. При грамотному виборі натяжної полотна ви можете різко змінити стиль в приміщеннях, і оформити кімнати більш жваво і цікаво. Але найчастіше для покупців головне питання - в ціні. Вона буде залежати від багатьох чинників, починаючи від типу полотна, закінчуючи виробником.

На які ж критерії вибору варто звертати увагу? Основних критеріїв небагато:

Пам'ятайте, кращий варіант заощадити - купити якісний продукт, а не дешевий. Ви можете придбати натяжные потолки в Липецке відмінної якості та за доступними цінами. Більшість виробників пропонує натяжні стелі самих різних розмірів, фактур і стилів оформлення. Виділяють такі полотна по фактурі:

Подивіться варіанти втілення таких полотен в інтер'єрі. Ваш вибір повинен припасти до душі всім членам сім'ї, так як він залишиться у вас надовго. Дамо раду: в невеликих приміщеннях, щоб не створити атмосферу бочки, варто встановлювати матові і тканинні варіанти, а ось великі кімнати цілком осилять глянець або полуглянцевие моделі.