Facebook

Вибір найкращої біржі криптовалют

 
 
На даний момент на ринку цифрових активів існує понад 100 різних криптобірж, де інвестори мають доступ до 19 000 ринків та можливість обмінювати сотні різних токенів, у тому числі на традиційні гроші. Тому початківцю може бути важко вибрати найкращу біржу криптовалют, яка буде гарантувати безпеку коштів, швидкість виконання ордерів і стабільність на цьому ринку, що постійно змінюється.
 
 
Правильний вибір партнера з торгівлі цифровими грошима має вирішальне значення, особливо якщо врахувати, що лише у 2018 році з бірж у всьому світі було викрадено понад 3,5 млрд доларів. Виділимо 4 ключові фактори, які необхідно враховувати при усвідомленому виборі безпечного місця для торгівлі та обміну криптовалют, щоб купить биткоин:
 
 
  • Географічне положення та правова база;
  • Комісія;
  • Безпека коштів;
  • Інтерфейс платформи та вибір торгових інструментів.
 

Географічне положення та правова база

 
Більшість бірж криптовалют мають обмежене територіальне охоплення через неясність правового питання ринку цифрових активів і дуже різних національних підходів до цього питання. Тому слід пошукати варіанти, які доступні в Україні. Це зніме проблему потенційних проблем із реєстрацією і, безумовно, прискорить процес внесення, зняття та отримання належних коштів.
 
 
Наприклад, найбільша у світі криптовалютна біржа Binance приймає інвесторів із усіх країн. На відміну від неї дуже великі південнокорейські біржі через обмеження можуть реєструвати тільки перевірених клієнтів, які є громадянами цієї азіатської країни.
 
 

Комісія

 
Усі майданчики знімають комісію за свої послуги. Як правило, розмір комісійних залежить від обсягу торгів клієнта: чим більше він торгує, тим нижча комісія.
 
 
Однак варто враховувати, що на різних майданчиках різні базові значення комісійних, тому потрібно вибирати варіант із мінімальною комісією. Найкращі біржі криптовалют зазвичай пропонують найнижчі комісії.
 
 

Безпека облікового запису

 
Особистий кабінет клієнта має бути максимально захищений, адже через нього можна отримати доступ до коштів. Різні біржі пропонують убезпечити обліковий запис різними способами:
 
 
 
  • Двофакторна автентифікація;
  • Вхід лише з розірваних IP адрес;
  • Список останніх IP-адрес;
  • Часта зміна пароля тощо.
 
 
Потрібно заздалегідь дізнатися, які заходи безпеки можна вжити в обліковому записі обраної компанії.
 
 

Інтерфейс

 
Якщо Ви новачок, необхідно вибирати біржу криптовалют із простим і зрозумілим інтерфейсом, бажано рідною мовою. Також важливий критерій - вибір торгових інструментів та ліквідність за ними. Якщо стратегія передбачає використання безлічі криптовалютних пар або Ви хочете торгувати якоюсь рідкісною монетою, потрібно обов'язково вибирати популярну компанію з гарною ліквідністю за інструментами.
 
 
Незалежно від того, яка компанія буде обрана для торгів, слід пам'ятати, що криптотрейдинг є дуже ризикованим заняттям. У жодному разі не торгуйте на кредитні гроші, а також переконайтесь у своєму рівні підготовки.
в Все для дому Переглядів: 461 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023