Рушникосушка є головним видом опалювального приладу для ванних кімнат. Найбільшою популярністю користуються водяні моделі цих пристроїв, що працюють від систем опалення або гарячого водопостачання. Трохи рідше встановлюються електричні рушникосушки. Вибір електричного полотенцесушителя виробляється по ряду критеріїв.

Электрические полотенцосушители на сайте Kvadratura.ua володіють наступними перевагами і перевагами:

При виборі пристрою спочатку слід визначитися з видом електричної рушникосушки. По конструкції і типу нагрівального елементу вироби ділять на 2 види:

При підборі сушарки необхідно оцінити покладені на неї завдання. Зазвичай це підтримання температури близько 250С (за нормативом), сушка білизни і рушників, боротьба з високою вологістю. Якщо планується повна реалізація цих завдань - слід віддати перевагу пристрою з Теном (трубчастим електричним нагрівачем).

Справа в тому, що кабельні рушникосушки швидко нагріваються, менше коштують - але мають обмеження по потужності. Їх використовують найчастіше для сушки рушників, впоратися з усім спектром завдань виробам цього типу важко. Крім того, кабельні електричні рушникосушки дуже важко ремонтувати.

Тенові пристрої, навпаки, коштують дорожче і нагріваються повільніше, але мають високу потужність - до 2000 Вт.

Разом з цим Тенові рушникосушки мають невеликі недоліки: