Facebook

Властивості і характеристики гранітного відсіву

Він має розмір від 0,5 до 5 міліметрів і успадковує всі основні якості основного матеріалу, включаючи щільність, вміст домішок і стійкість до замерзання.Головна перевага використання гранвідсіву - його дешевизна відносно фракційного щебеню.

 

Нижче ви дізнаєтеся, куди застосовується відсів і його головні будівельні характеристики.

Основні характеристики

В першу чергу гранітний відсів фракції 0-5 мм ділитися на 2 групи - від 0 до 2 мм і від 2 до 5 мм, що визначає його подальше використання.

При цьому слід враховувати, що зміст пилових частинок в ньому може досягати від 20 до 35%, і для додавання в різні будівельні розчини та суміші його потрібно промивати. Показник міцності залежить від основної використовуваної породи. Він може варіюватися від М200 (з великим вмістом оксидів алюмінію) до М1400 (гранітний), однак не завжди має функціональне значення, бо застосування гранітного відсіву в масі не має на увазі витримування навантажень.

Показник морозостійкості також залежить від початкового матеріалу. Він може коливатися від F25 до F400, що є досить важливим для цільового призначення, особливо в відкритих роботах, які мають на увазі постійні перепади температури та вологості.

Що стосується радіоактивності, то по ГОСТу вона не повинна перевищувати 340-350 Бк / кг в житловому будівництві, і 350-750 Бк / кг для промислового використання. Найвищий показник у гранвідсіва з червоними або рожевими вкрапленнями шпату, кварцу або слюди.

Застосування гранвідсіву

В першу чергу для чого потрібен відсів, так це для різноманітних отсипок і насипного облаштування ґрунтових доріг - як загального призначення, так і внутрішніх доріжок в садах і приватному секторі.

Однак галузі будівництва, куди застосовується відсів, досить широкі. Друга група (2-5 мм) використовується в деяких залізобетонних конструкціях і блоках, а так само при виготовленні тротуарної плитки. Крім того, гранвідсів часто входить до складу оздоблювальних матеріалів, наприклад, керамічної плитки або декоративних пластин. Детальніше про те, де застосовується відсів, характеристика і вартість продукції https://www.bosstechnology.com.ua/produkciya/otsev-granitnyj/

Ще однією важливою сферою використання гранітного відсіву є застосування в боротьбі зі стихією - особливо це стосується ожеледиці, засипки промоїн і ям і осушення заболочених місцевостей.

в Будівельні матеріали Переглядів: 376 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021