Facebook

Віртуальний номер для прийому СМС: переваги та недоліки

 
Віртуальний номер – це послуга, яку пропонують оператори зв'язку або спеціальні майданчики. Основна її перевага - відсутність необхідності прив'язки до розташування, що гарантує конфіденційність. Для прийому СМС на віртуальні номери та здійснення інших операцій достатньо мати будь-який гаджет та інтернет-підключення.
 
 
До речі, якщо ви хочете придбати віртуальний номер для прийому СМС, то радимо перейти за даним посиланням https://hottelecom.net/sms-numbers.html вже зараз.
 

Навіщо потрібний віртуальний номер?

 
Найчастіше люди беруть в оренду номер на короткий термін для реєстрації акаунту в інтернеті. Алгоритм дій стандартний: користувач вказує тимчасовий номер, який надходить повідомлення чи дзвінок на підтвердження. Це потрібно запобігання спам-розсилок, т.к. несумлінний інтернет-ресурси дублюють дані кол-центрам.
 
Також віртуальні номери рятують під час ведення бізнесу. Є програми, які дозволяють відповідати на дзвінки клієнтів при переадресації.
 
Реєстрація у месенджерах та соціальних мережах неможлива без підтвердження номера телефону. Якщо не хочеться створювати обліковий запис на свої контакти, їх можна придбати.
 
А ще віртуальні номери є ідеальними для тих, хто хоче перейти на віддалену роботу. Наприклад, співробітники проживають в іншому місті або працюють вдома, і до них надходять дзвінки з офісу. У такому разі допоможе переадресація. Клієнт додзвонюється в офіс, а АТС вже переадресовує його до оператора. Це дуже зручно, особливо для сьогодення, коли все більше людей переходять на віддалений режим роботи.
 
Зовнішній вигляд таких номерів не відрізняється від звичайних.
 

Переваги та недоліки таких номерів

 
Серед однозначних плюсів можна відзначити:
 
  1. кількість вхідних дзвінків не обмежується, що забезпечується великою кількістю ліній зв'язку;
  2. вартість дзвінків дешевша, т.к. всі номери підключаються до однієї АТС і формують єдину мережу, до того ж виклики всередині компанії безкоштовні;
  3. можна додзвонитись на номер будь-якого регіону;
  4. після покупки можна вже одразу дзвонити.
 
До недоліків віртуальних номерів відносять необхідність постійного підключення до інтернету, також можуть телефонувати клієнти попередніх власників номера, а профілі в соціальних мережах та месенджерах можуть заблокувати.
в Все для дому Переглядів: 73837 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022