Взимку, від стану стекол, залежить, чи доїде автомобіль до пункту призначення без пригод. Всі знають, що на морозі вода замерзає. Використання води для омивача може вивести його з ладу, а це дуже небезпечно на зимовій дорозі. Ще гірше, якщо вода замерзне прямо на лобовому склі машини.

Правильний вибір

Отже, раз вода взимку марна, вона псує форсунки, які швидко виходять з ладу. Плюс до цього може тріснути бачок склоомивача. Висновок: взимку омыватель стекла не розкіш, а необхідність. Він повинен добре здійснювати свої цілі і бути безпечним у використанні.

Якість незамерзаючої рідини залежить від вмісту в ній води і спирту. Важливо при покупці завжди читати склад. Чим дешевше інгредієнти, з яких вона складається, тим гірше її якість. Якщо господар авто не розуміє, який омивач скла краще, перше, на що потрібно звернути увагу, це спирт, який є в складі. У омивач додають етиловий, метиловий спирт і ізопропіловий. Ви можете отримати кваліфіковану допомогу наших консультантів і придбати продукти високої якості в інтернет-магазині «Укрпартс».

Ознаки якісного омивача скла:

Етанол

Небезпечний для організму, сам по собі безбарвний, горючий з ледь помітним запахом. У складі омивача скла безпечний, без запаху. Омивачі скла з етанолом не популярні через свою високу вартість. Якщо в складі дешевої незамерзаючої рідини міститься етиловий спирт, це, швидше за все підробка, яка токсична і небезпечна для здоров'я.

Ізопропанол

Безбарвний, токсичний, для здоров'я безпечний. Володіє дуже різким запахом. Омивач стекол на основі изопропанола недорогий, безпечний і ефективний. Це найпопулярніша рідина з усіх трьох видів.

Метанол

По запаху нагадує звичайний спирт, при цьому дуже отруйний. Дуже дешевий. Часто використовується для фальсифікації якісних продуктів. У великій концентрації вибухонебезпечний, дуже летючий, загрожує життю і здоров'ю. Щоб отруїтися, вистачить просто вдихнути випари метанолу. Омивачі стекол на основі метанолу краще не використовувати. У метилового спирту запах ледь помітний, тому його можна сплутати з етиловим спиртом. Але етиловий спирт дорожче в кілька разів.

Здатність незамерзайки залежить від вмісту в ній спирту. При дуже сильних морозах більшість дозволених незамерзаючих рідин стають як каша. А ті, що справляються з низькими температурами, коштують дорожче.