Facebook

Вибираємо омивач скла правильно

Взимку, від стану стекол, залежить, чи доїде автомобіль до пункту призначення без пригод. Всі знають, що на морозі вода замерзає. Використання води для омивача може вивести його з ладу, а це дуже небезпечно на зимовій дорозі. Ще гірше, якщо вода замерзне прямо на лобовому склі машини.

Правильний вибір

Отже, раз вода взимку марна, вона псує форсунки, які швидко виходять з ладу. Плюс до цього може тріснути бачок склоомивача. Висновок: взимку омыватель стекла не розкіш, а необхідність. Він повинен добре здійснювати свої цілі і бути безпечним у використанні.

Якість незамерзаючої рідини залежить від вмісту в ній води і спирту. Важливо при покупці завжди читати склад. Чим дешевше інгредієнти, з яких вона складається, тим гірше її якість. Якщо господар авто не розуміє, який омивач скла краще, перше, на що потрібно звернути увагу, це спирт, який є в складі. У омивач додають етиловий, метиловий спирт і ізопропіловий. Ви можете отримати кваліфіковану допомогу наших консультантів і придбати продукти високої якості в інтернет-магазині «Укрпартс».

Ознаки якісного омивача скла:

  • Якщо бутель потрясти або покриття, на поверхні утворюється піна. Значить, в продукті є активні речовини.
  • На дні пляшки не повинно накопичуватися осаду.
  • Тара повинна бути прозорою, з хорошою щільною пробкою.
  • На етикетці має бути інформація про виробника, склад і т.д.

Етанол

Небезпечний для організму, сам по собі безбарвний, горючий з ледь помітним запахом. У складі омивача скла безпечний, без запаху. Омивачі скла з етанолом не популярні через свою високу вартість. Якщо в складі дешевої незамерзаючої рідини міститься етиловий спирт, це, швидше за все підробка, яка токсична і небезпечна для здоров'я.

Ізопропанол

Безбарвний, токсичний, для здоров'я безпечний. Володіє дуже різким запахом. Омивач стекол на основі изопропанола недорогий, безпечний і ефективний. Це найпопулярніша рідина з усіх трьох видів.

Метанол

По запаху нагадує звичайний спирт, при цьому дуже отруйний. Дуже дешевий. Часто використовується для фальсифікації якісних продуктів. У великій концентрації вибухонебезпечний, дуже летючий, загрожує життю і здоров'ю. Щоб отруїтися, вистачить просто вдихнути випари метанолу. Омивачі стекол на основі метанолу краще не використовувати. У метилового спирту запах ледь помітний, тому його можна сплутати з етиловим спиртом. Але етиловий спирт дорожче в кілька разів.

Здатність незамерзайки залежить від вмісту в ній спирту. При дуже сильних морозах більшість дозволених незамерзаючих рідин стають як каша. А ті, що справляються з низькими температурами, коштують дорожче.

в Все для дому Переглядів: 206 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 25 лютого 2020