Часом кожна людина може втомитися від звичайної обстановки, і хочеться що-небудь змінити в своєму житті. Найчастіше це стосується домашньої обстановки та звичайного ремонту.

Щоб внести у своє життя якесь особливе різноманітність, необхідно підійти до цієї справи з професійного боку. Для того щоб створити в своєму житлі шикарний ремонт, можна застосувати для цього венеціанську штукатурку.

Такий матеріал буде відмінно виглядати в будь-якій кімнаті квартири. Створюючи об'ємні пейзажі або просте переливання, можна зі звичайної кімнати перетворити палац.

Венеціанська штукатурка наноситься з особливих технологій, її не можна просто взяти і нанести на поверхню. Потрібен спеціальний професійний підхід. Бажано таку роботу надати майстру, який знає в цьому толк.

Така штукатурка наноситься в декілька шарів. В основному використовують від трьох до дванадцяти шарів. Як правило, кожен шар повинен повністю бути рівним і загладжує. Наноситься вона мазками або ж плямами нерівномірно. І роблять це спеціально для отримання цікавого візуального ефекту.

Декоративна венецианская штукатурка - це важка техніка нанесення, і таку роботу краще надати професіоналові. Але й не кожен фахівець зможе впоратися, бо треба мати досвід роботи саме з нею. Для цього запрошують вузькопрофільного майстра. Для тих, хто хоче попрацювати самостійно, то потрібно взяти шматочок гіпсокартону та потренувати свої навички.

Різновидом такої представленої штукатурки є венеціанська шпаклівка, яку виготовляють з акрилу і кам'яної крихти, із застосуванням фарбувальних речовин.

Перед застосуванням такої шпаклівки, необхідну поверхню потрібно обробити спеціальною грунтовкою, а якщо виникає потреба, то армують сіткою і шпатлюют. І тільки потім за допомогою шпателя потрібно акуратно нанести початковий шар, який повинен вийти приблизно один міліметр.

Щоб можна було домогтися глибокого кольору, венеціанська шпаклівка наноситься в декілька застосувань, цим же можна приховати всі нерівності. Саме від того який ефект бажається, залежить кількість шарів. І тільки після висихання попереднього шару, наноситься наступний шар. При цьому треба іноді перевіряти поверхню на нерівності, і якщо такі є, то слід виправити їх шпателем. Не можна це робити наждачним папером, бо утворює пил досить сильно знизить сама якість роботи, і впродовж всієї такої роботи, шпатель слід промивати водою, і після чого насухо його протирати. Все це необхідно робити, щоб запобігти подряпини.

Під час роботи з таким матеріалом можна навіть створити візуальний експеримент. Для цього необхідно з'єднати декілька відтінків цієї штукатурки. Завдяки бджолиного воску, фарби будуть ідеально змішуватися один з одним. Від цього буде створюватися дивовижне світіння. Сам відтінок буде змінюватися за рахунок зміни освітлення. Бджолиний віск не можна замінити звичайним лаком. В іншому випадку весь ефект буде зіпсований.

Штукатурка венеціанка може бути блискучою. Гладка штукатурка прекрасно буде виглядати на кухні, а декоративна штукатурка венеціанка рельєфна зможе підійти абсолютно для будь-якого приміщення. Все залежить від фантазії і побажань.