Facebook

Вбудована чи звичайна побутова техніка?

Домашній комфорт багато в чому залежить від побутової техніки. Тому важливо підібрати комплект приладів, який буде зручно експлуатувати, і який органічно впишеться в інтер'єр. Розглянемо проблему вибору на користь вбудованої або звичайною техніки.

Переваги «вмонтування»

Вбудована техніка з'явилася значно пізніше, ніж звичайна. Спочатку плита була просто плитою, а не шафкою з врізаною в його верхню кришку панеллю з конфорками. Все те ж саме відноситься до холодильника, пральної машини, мікрохвильової печі, кавоварці. Вбудовувати прилади в меблі придумали з двох причин.

  • Перша - естетична. «Встройка» легко вписується в будь-який інтер'єр, частково або навіть повністю ховається в меблі.
  • Друга - практична. Стаючи частиною загального в інтер'єрі, «вмонтовувані» займає в ньому менше місця, що особливо цінно в невеликих за площею приміщеннях.

Зверніть також увагу, що компанія DomComfort пропонує вигідні умови кредиту на придбання побутової техніки усіх видів вже зараз, тому ви можете з легкістю придбати все необхідне і сплачувати протягом визначеного терміну.

Хоча не можна не відзначити, що основна частина покупців вбудованої техніки не дуже страждає від нестачі простору. Так склалося, що «вмонтовувана техніка» стала одним з атрибутів в інтер'єрах квартир, що належать людям середнього класу і вище - тих, хто може собі дозволити простору квартиру. Їх менше інших турбує той факт, що вбудована техніка, як правило, коштує дорожче за звичайну.

До естетичності і практичності вбудованої техніки в список її переваг додамо ергономічність. Правда, тут важливо, як її організували господарі кухні або дизайнер. Останній при плануванні робочої зони кухні обов'язково буде прагнути розташувати все так, щоб прилади були максимально зручні у використанні.

Виробники вбудованої техніки, щоб підкреслити її перевага перед звичайною, особливо наголошують на більший термін служби. Аргумент: у неї немає зайвих щілин, зазорів, та й взагалі мінімум відкритих поверхонь (у вручений панелі немає нічого, крім самої панелі, у духової шафи, посудомийної машини, холодильника відкритий доступ тільки до дверцят завантаження, у пральної машини - до передньої стінки з люком).

Тут дозволимо собі невелику обмовку. Виробники звичайної побутової техніки, особливо західноєвропейські, змушені при конструюванні приладів слідувати жорстким вимогам з безпеки експлуатації з боку держструктур і бізнес-співтовариств. Тому навряд чи така техніка буде служити відчутно менший термін. До того ж можна і «встройку» змонтувати так, що вона зламається швидше звичайної, яка не потребує монтажу, а тільки в правильному підключенні.

Особливості звичайної техніки

«Невстройка» буде користуватися попитом як в силу більшої доступності з фінансів, так і через те, що її виробники не стоять на місці на тлі зростаючої популярності «встройки». Вони вдосконалюють функціонал приладів, експериментують з дизайном.

Переваги звичайної техніки самі собою виявляються при ознайомленні з недоліками вмонтування. Вона мобільна - при необхідності можна переставити, не ламаючи меблі. Витрачатися на виготовлення меблів на замовлення не потрібно. Вона проста в установці.

в Все для дому Переглядів: 27 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 02 квітня 2020