Facebook

Варіанти застосування скла в сучасному інтер'єрі

 
Технологія виробництва скляних полотен, що володіють підвищеною міцністю, дозволила широко використовувати їх в інтер'єрному дизайні. Прозорі, повітряні конструкції можна побачити в розважальних і торговельних центрах, офісах, салонах. Все частіше елементи зі скла з'являються в домашніх інтер'єрах. З їх допомогою створюються красиві, неординарні оформлення, житлу забезпечується максимальна комфортність, відповідність сучасним стандартам. 
 

Функціональні плюси використання скла в інтер'єрі

 
Нечасто вдається обзавестися просторим житлом, в якому для кожного члена сім'ї, призначення можна виділити окремі приміщення. У таких випадках виручає зонування просторих кімнат з метою створення комфортних умов для різних занять. Цей прийом використовується в оформленні студій, однокімнатних квартир, віталень. Скляні полотна ідеально підходять для якісного поділу приміщення на зони. Прозорі матеріали:
 
 • Зберігають цілісність сприйняття кімнати.
 • Чи не заважають природному і штучного світла.
 • Забезпечують захист від сторонніх звуків.
 
За допомогою повних і часткових стін, розсувних, мобільних ширм можна створити комфортні умови в зоні для сну, роботи, навчання. Прозорість скла робить огорожі практично непомітними, але вони захищають від шумів, забезпечують автономність. У студіях скляними перегородками відокремлюються кухонні зони, що виключає поширення запахів.
 
Спеціалізована компанія на сайті https://sklomax.com.ua/ пропонує міцні, безпечні конструкції із загартованих полотен. У кожного власника житла є можливість придбати цю продукцію для ексклюзивних оформлень.
 

Естетичні переваги скла

 
Популярність скляних конструкцій в сучасних дизайнах багато в чому обумовлена ​​естетичними достоїнствами скляних споруд. Різноманітність видів полотен, кілька варіантів декору дозволяють вибрати скло для дизайну інтер'єру в будь-якому стилі, забезпечити йому максимальну привабливість.
 
У оформленнях можуть використовуватися:
 
 • Скло прозорі, тоновані, матові.
 • Полотна з декоративною плівкою, фотодруком, піскоструминним малюнком.
 • Конструкції прямолінійні, радіальні з каркасами і безкаркасні.
 
Прозорі матеріали ідеально підходять для збереження цілісності сприйняття загального дизайну кімнати, вони створюють відмінні умови для поширення природного і штучного світла. Але, якщо зоні потрібно забезпечити приватність, автономність, краще використовувати матові полотна. Можна вибрати тоновані варіанти для реалізації оригінальних дизайнерських проектів.
 
Скло ідеально поєднується з будь-якими матеріалами, що дозволяє створювати комбіновані конструкції. У спорудах, системах воно може доповнюватися металевими, дерев'яними, дзеркальними, пластиковими елементами. Це розширює можливості в створенні ексклюзивних дизайнів.
 
У нас ви можете не тільки купити готові вироби, але і зробити індивідуальне замовлення на їх виготовлення за своїми розмірами, отримати результат, що відповідає особливостям кімнати, стилю оформлення, дизайнерським проектом.
 

Скляні вироби в інтер'єрі

 
Використовувати скло в інтер'єрі можна в різних варіантах. З цього матеріалу виготовляються:
 
 • Орні, розкладні, відкатні міжкімнатні двері.
 • Перегородки, ширми, панорамні системи.
 • Душові куточки і кабіни.
 • Стельові підвісні системи та інше.
 
Скляні матеріали не обмежують у виборі габаритів, конфігурацій. Вироби можуть мати будь-які потрібні розміри і форми. Це дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську ідею.
 
 
 
в Все для дому Переглядів: 1538 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023