Facebook

Тимофій Кургін: життєві принципи

Тимофей Кургин

Багато людей, які досягли успіху, забувають про своє коріння і проблеми, що хвилювали раніше.

Однак описане не має ніякого відношення до Президента благодійного фонду "Російський ліс", яким є Тимофій Кургін. Ця людина домоглася всього своєю завзятістю і працьовитістю. В даний час він активно підтримує тих, хто також прагне до більшого і кращого, причому не тільки фінансово, а й морально.

Тимофей Кургин вважає, що в сьогодні люди стали байдужими і корисливими. Саме тому участь і турбота про оточуючих стали настільки рідкісними і цінними якостями. Такі обов'язково потрібно культивувати і активно розвивати. Також цей спортсмен і меценат вважає, що слід дбайливо ставитися до навколишньої природи. Описані цілі мають багато спільного з діяльністю Фонду "Російський ліс".

Прагнення допомагати і віддавати виникло у Тимофія Кургін ще в дитинстві. Протягом життя його віра в свої принципи ще більше зміцнилася. Успішний активіст і підприємець вважає, що потрібно давати шанс кожному. Якби все зустрічали у своєму житті більше благодійників, розбитих доль було б набагато менше. Коли людина дійсно до чогось прагнути, не варто відмовляти йому в допомозі і добром раді, якщо така можливість існує і дійсно є досвід, яким можна поділитися. Не можна залишатися байдужим до чужих проблем. Коли люди роблять щось безкорисливо, бачать щиру віддачу.

Тимофій Кургін досить активно підтримує спортсменів. Це стосується і початківців, і таких, які змогли домогтися успіху. Він з раннього дитинства займався боксом, тому не уявляє свого життя без спорту, який є важливим елементом цілого. Саме бокс загартував характер і допоміг домогтися успіху. Так вважає Тимофій Кургін.

Коли людина прагне до перемоги, постійно працює над собою, домагається поставлених цілей, вміє вичекати потрібний момент і "завдати удар" блискавично, то напевно його буде чекати успіх.

Спорт - це база, яка формує в людині багато корисних якостей. Велика ймовірність того, що Фонд "Російський ліс" буде продовжувати свою діяльність в довгостроковій перспективі.

в Все для дому Переглядів: 184 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 13 грудня 2019