Відцентрові електронасоси використовуються для подачі чистої води на об'єкти. Можуть використовуватися в сільському господарстві для поливу. Моделі відрізняються між собою характеристиками.

Відцентрові заглибні насоси багатоступінчасті призначаються для здійснення подачі води безпосередньо в побутових умовах. Рідина може подаватися із свердловин, діаметр (внутрішній) яких повинен становити більш 110мм і більше. Крім того, апарат може застосовуватися для того, щоб подавати воду з резервуарів, шахтних колодязів, водойм відкритого типу для поливу поливу городів, садів. Насоси такого типу рекомендується використовувати для рідини, температура якої становить не більше 35 ° С.

При функціонуванні обладнання не припустимо перекачування різних кислотних, лужних, забруднених розчинів, рідин. При цьому у воді неповинно бути багато піску або якихось інших механічних домішок, при цьому мати мінералізацію, яка припустима за документами до обладнання. До речі, каталог насосів будь спеціалізованої компанії дозволить підібрати таку установку, яка максимально точно буде відповідати потребам користувача.

Виробництво насосів сьогодні ведеться різними компаніями-виробниками. При цьому багато хто з них гарантують, що обладнання буде служити не менше 10 років з початку експлуатації. Складається обладнання зі спеціального однофазного електричного двигуна змінного струму, а також насосної частини (багатоступінчастої), зробленої у вигляді моноблока. Має конденсаторну виносну коробку, яка закріплюється на шнурі живлення, оснащеного виделкою.

Друзі сайту: можливо вас також зацікавить якісний растворонасос, який ви можете придбати за доступними цінами!

Електродвигун має статор, ротор, шарикопідшипники. Він заповнюється виробниками маслом, яке є екологічно чистим. При цьому насосна частина має корпус, в якому розташований приводний вал, відводи лопаткові, колеса, направляючі кільця. Що стосується верхньої частини обладнання, то вона має кришку з трубної внутрішнім різьбленням.

У електронасос вбудовується теплове реле, завдання якого - ефективно захищати його при критичних моментах експлуатації. Устаткування з'єднується з мережею живлення за допомогою шнура з вилкою, яка має заземлювальний контакт. У комплекті поставки йде, як правило, розетка зі спеціальним заземлюючим контактом.

При зупинці функціонуючого погружного насоса завдяки спрацюванню реле (забруднення обладнання, припинення подачі рідини), при пропажі напруги мережі, електронасос включається при охолодженні реле або поновленні подачі електроенергії автоматично. При падінні в проводах напруги напір, що розвивається насосом, знижується. Це слід враховувати при його роботі.