Facebook

Тротуарна плитка: переваги

Сьогодні можна бачити красиво доглянуті міські тротуари, майданчики біля фонтанів, садові доріжки в приватних володіннях, які оформлені за допомогою бруківки або тротуарної плитки. Це не просто красиво, це і практично.

 

Особливості та переваги бруківки

Для виготовлення тротуарної плитки застосовуються спеціальні заливальні форми. Вони мають точні розміри, які потім при укладанні бруківки грають важливу роль.

Адже матеріал має точні форми, що і забезпечує легкість монтажу. До складу, який застосовується для виготовлення виробів вводяться різні добавки і пігменти. Перші з них надають міцності характеристиці плитці, другі роблять її різноманітною за кольором.

Що стосується переваг, якими володіє тротуарная плитка Старый город, то до них можна віднести:

  • стійкість до сильних морозів;
  • форми, колірні рішення вражають уяву;
  • плитки відмінно справляються з перепадами температур і з впливом вологи;
  • за рахунок точності форм виробів монтаж проводиться швидко і якісно;
  • бруківка матеріал, який придатний до ремонту. Для цього немає необхідності розкривати все покриття, достатньо замінити ті елементи, які прийшли в непридатність.

Однак для того, щоб покриття вийшло ідеально рівним, необхідно перед укладанням виробів ретельно вирівняти поверхню. Якщо грунту пучіністие, то потрібно виконати подушку з піску.

Виготовляється бруківка двома способами:

  • вібролиттям;
  • вібропресуванням.

Перша технологія виготовлення бруківки користується високим попитом, так як вона наділена високоякісними характеристиками. Для її виготовлення застосовується вибростол з пластиковими формами, в які заливається суміш. Під впливом вібрації, склад добре ущільнюється.

В результаті виходять міцні плитки. Вібропресовані вироби виконуються пресуванням, яке проводиться зверху залитих заготовок. Склад добре ущільнюється і залишається до повного затвердіння.

Незалежно від технології виготовлення бруківка виходить міцною і міцною, що робить її довговічною.

в Будівельні матеріали Переглядів: 80 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 30 жовтня 2020