Сьогодні дуже багато планувань сучасних квартир включають кухню-студію. Як організувати простір, щоб інтер'єр виглядав стильно, був функціональним і приносив естетичне задоволення?

Спільно з дизайнерами інтернет-магазину Arhome, ми обрали для вас 5 кращих інтер'єрних стилів для реалізації задумки. Про деталі і тонкощі кожного з них поговоримо далі.

Класичний стиль

Для класичної кухні-вітальні характерні місткі, добротні меблі. Великий обідній стіл повинен знаходитися в оточенні м'яких стільців, а в зоні відпочинку неодмінно знайдеться місце для глибокого затишного крісла. Поруч з диваном, звичайно ж, буде елегантний журнальний столик, щоб дивитися улюблені фільми було ще зручніше.

Традиційно передбачається, що в класичних інтер'єрах неодмінно повинна бути кришталева люстра. Дизайнери готові посперечатися з таким твердженням. У сучасній варіації освітлення кухні-студії має бути організовано за допомогою елегантних підвісів і лаконічних бра. Плюс можна додатково використовувати торшери та настільні лампи з м'яким світінням.

Якщо говорити про декор, то це саме той випадок, коли велика кількість деталей тільки вітається. Сімейні фотографії, книги на відкритих полицях, статуетки - все це явні ознаки класичного стилю.

кухня в класичному стилі

Стиль лофт

Кухня в даному стилі повинна виглядати максимально брутально і грунтовно. Але це зовсім не означає, що подібні рішення суто для чоловіків. Представниці прекрасної статі також знаходять своєрідну чарівність в атмосфері, наповненій металом, склом і натуральними матеріалами, а також геть позбавленою химерного декору. Кімната повинна виглядати лаконічно і без зайвих деталей. Якщо це світильники, то повинно складатися враження, що їх не підбирали, а просто повісили, як тільки встановили стіл (не забудьте, що шнури також декорувати не варто). Якщо декор, то тільки строгий і тільки по суті.

кухня в стилі лофт

Скандинавський стиль

Світлий і одухотворений скандинавський стиль передбачає створення в кухні-вітальні аналогічного настрою. Абсолютно вся обстановка повинна бути максимально вам комфортною. Єдина умова - оформлення в світлих тонах. Далі - тільки особисте сприйняття прекрасного. Хочете різні світильник в декількох зонах кімнати? А якщо ще й доповнити їх торшером, бра і лампою для читання? А якщо в якості декору використовувати підвісне кашпо або улюблену картину? Так, будь ласка, головне, щоб результат вам подобався. Ми ж від себе порекомендуємо обзавестися меблями зі змінними чохлами - так можна легко видозмінювати інтер'єр під настрій без істотних витрат.

скандинавський стиль кухні

Сучасний стиль

Всі оздоблювальні матеріали, а також меблі, без сумнівів, тут повинні бути самими трендовими. Світло планується ще на стадії ремонту і закладається окремо для кожної із зон. Обов'язково повинні бути присутніми подушки у великій кількості. І зовсім не для декору, а тому що в такій обстановці потрібно почуватися абсолютно комфортно, навіть якщо захотілося просто посидіти на підлозі - робити це варто на модній подушці.

сучасний стиль кухні

сучасна кухня

Мінімалізм

Кухня в стилі мінімалізм повинна бути повністю функціональна та ергономічна. Тут абсолютно кожен сантиметр площі використовується по максимуму: складні стільці, які легко прибрати з поля зору, барна стійка, яка також служить і обіднім столом, та інше.

Всі аксесуари підбираються за єдиною ознакою: по фактурі або кольору. Їх дуже небагато, але завдяки правильному підсвічуванню такі деталі допомагають витримати загальну концепцію інтер'єру.

кухня в стилі мінімалізм