Facebook

Сухий бетон. Магазин-склад будівельних матеріалів Аквілон Київ

Promotion

 

Так званий сухий бетон – один з різновидів ремонтних будівельних сумішей. Суть сухого бетону зрозуміла вже з самої назви: це суміш, яку можна вважати напівфабрикатом готового, звичного рідкого бетону. З тією важливою різницею, що в суміші відсутня вода. Правда, є ще одна різниця: як правило, в сухому бетоні використовується цемент найвищих марок. В результаті ми отримуємо бетон дуже високої, елітної якості.

HZ0Rdk80HXk0wnpxNWT5jMQ7L6aG5n5PvYuZXzAc6lSxVs_W1eN76BoBwBgsbgnc5Q1m3Y6m9BZnhRuCf6wOOcztz63ufb3Ch4pw0eJi_qv5K1XgBS8JL1nyCURx276DEU_jNJAQDYRZ3PNgLKEE37WGZAVa3bLoIioAD8ZvegkBZXE2KFZclnugaA

Коли та де використовують сухий бетон

На відміну від готових бетонних сумішей, сухий бетон потребує приготування вручну, або ж за допомогою невеликих бетономішалок. Тому його застосовують в тих місцях, де об´єм робіт невеликий, або ж відсутня можливість заїзду спецтехніки з готовим бетоном. Найчастіше сухі бетони використовують, коли потрібно залити невелику площу підлоги. Але, крім цього, він незамінний при:

 • будівництві та ремонті фундаментів, пандусів і відмосток;
 • штукатурці невеликих ділянок фасаду, а також при вирівнюванні локальних дефектів на фасадах:
 • муруванні цегляних та кам'яних стін невеликого об´єму;
 • заповненні міжпанельних швів;
 • спорудженні гідроізоляції.

Варто ще раз підкреслити, що сухий бетон для вказаних робіт використовують зазвичай там, де є обмаль вільного простору і неможливо використати ні спецтехніку, ні організувати повноцінний будівельний майданчик.

Переваги сухого бетону

 1. Висока якість готової суміші.
 2. Простота та швидкість приготування робочої суміші.
 3. Універсальність використання.
 4. Проста технологія виконання робіт.

Сухий бетон в інтернет-магазині Akvilon

В даний момент наш інтернет магазин Akvilon пропонує покупцям один вид сухого бетону – універсальну суміш Siltek B-25, вітчизняного виробника. Хоча в майбутньому ми обов´язково будемо розширювати асортимент подібних сумішей.

Siltek B-25 є прикладом високоякісного сучасного сухого бетону. Це абсолютно універсальна за призначенням суміш, до складу якої входять:

 • Елітний сорт цементу марки цемент ПЦ І-5004
 • Фракціонований річковий пісок;
 • Якісний, відмитий гранвідсів;
 • Комплекс добавок, що дають готовій суміші підвищену морозостійкість, міцність, швидкість застигання. До прикладу, по залитій цією сумішшю підлозі можна ходити вже через добу, а через 2 доби дозволяється укладання керамічних плиток.

Сухий бетон Siltek B-25 реалізується в цупких мішках вагою 25 кг. На відповідній сторінці сайту Аквілон є детальний опис суміші, з якого можна дізнатися про її технологічні особливості та нюанси використання. Умови доставки та оплати дізнавайтеся в наших менеджерів за телефонами, що вказані на цій же сторінці. Тут також можна отримати необхідну професійну консультацію. 

в Все для дому Переглядів: 236 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023