Facebook

Сучасна кухня: обираємо ідеальний стіл

Кухня — це набагато більше, ніж просто функціональний простір, це справжнє серце оселі. Вона може стати місцем, де ви на повну реалізуєте власний дизайнерський потенціал. Експерименти чи звичні рішення — вирішувати вам, однак важливо подбати про практичний та естетичний аспекти.

Центральним елементом завжди були й залишаються столи обідні, адже такий виріб збирає разом усю сім’ю. Важливо, щоб головний атрибут затишку та домашнього тепла був не лише красивим та стильним, а й надійним, якісним, зручним. На що звернути уваги при виборі столу на кухню? Нумо розбиратись разом!

Розмір та форма

На сучасному ринку представлені як стандартні, так і оригінальні екземпляри. Найбільш популярними вважаються моделі:

  • прямокутної;
  • квадратної;
  • круглої;
  • овальної форми.

Прямокутний стіл на 6-8 персон вважається вдалим варіантом для великої сім’ї та у випадку, коли вам пощастило мати окрему їдальню, відділену від кухні. Оптимальним вважається виріб розміром 90х90 або 120х80. Це дозволить кожному члену сім’ї почуватись комфортно.

Зазвичай кухонний простір досить обмежений, тож у компактних кімнатах можна використати круглий або овальний стіл. Завдяки плавності ліній він згладжує та візуально пом’якшує інтер’єр. Чудовим рішенням буде придбання стола-трансформера: він максимально зручний у складеному вигляді для щоденного використання, а для святкування в колі сім’ї чи компанії друзів легко розкладається.

Матеріал

Правильно підібраний виріб повинен бути міцним та довговічним, все інше — справа смаку. Серед найбільш розповсюджених видів сировини варто виділити наступні:

  1. Дерево. Вічна класика з теплою, приємною естетикою та унікальним зовнішнім виглядом завдяки природним візерункам. Дерев’яний стіл впишеться у будь-який стиль — від скандинавського до лофту, адже доступний в багатьох кольорах і способах обробки.
  2. Загартоване скло не боїться різноманітних механічних навантажень, за ним легко доглядати за допомогою вологої ганчірки та спрею для очищення.
  3. Камінь. Мармур та граніт хоч і досить дорогі, однак вишукані та розкішні, вдало підкреслюють смак господаря.

Вигляд

Надзвичайно важливо не піддаватись модним тенденціям, адже так існує ймовірність, що вже за декілька років стіл або набридне вам своїми надто химерними деталями, або просто втратить свою актуальність. Віддавайте перевагу простим класичним або сучасним, але мінімалістичним моделям. Екстравагантні деталі мають бути змінними, наприклад, у вигляді декору. Стіл же варто обирати на роки, щоб одного ранку не дорікнути собі подумки “І чим я тоді думав?!”.

Ідеальний стіл — той, що підходить під ваш бюджет, має міцну конструкцію, вписується в загальну концепцію дизайну та вирізняється стилем, який не набридне вам впродовж усього терміну використання.

 

в Все для дому Переглядів: 325 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023