Заклади освіти поступово реформуються так само, як і сам процес навчання, зникає сіре рутинне оформлення, з’являються яскраві барви. Навіть ззовні більшість дошкільних навчальних закладів уже змінилась, хоча цей процес і досить затратний. Зовнішній вигляд створює певний імідж установи, та все одно, головним лишається внутрішнє наповнення.

 

Про нього подбає інтернет-магазин STENDALL.COM, який за історію своєї роботи зарекомендував себе надійним виробником стендів в садок.

У наш час стендова продукція для ДНЗ суттєво відрізняється від тієї, котра була ще двадцять років тому. Змінюється наповнення, матеріали, кольори та форми.

Існує декілька ключових переваг у купівлі пластикових стендів для дитячого садка:

  1. Бюджетність. Змінюючи форму, кількість кишень та розмір на стадії створення макета, ви знижуєте кінцеву вартість товару. Незмінним залишається матеріал для виготовлення. STENDALL.COM працює лише з пластиком, оскільки надає перевагу довговічній сировині.
  2. Швидкий монтаж. Оскільки стенди мають невелику вагу їх можна кріпити на цупкий двосторонній скотч. Якщо плануєте з часом змінювати розташування стендів в садку, використайте саморізи невеликої форми. Не переживайте, пластик залишиться неушкодженим. Монтаж займає декілька хвилин, а вага стендів не навантажує стіни і декоративне покриття.
  3. Довготривале використання.Стенд прослужить не один десяток років, тому що за період експлуатації не втрачається яскравість фарб навіть на довготривалому перебуванні під UV-випромінюванням. А оскільки пластик не боїться вологи та перепадів температури, він не набухає, як картон чи папір, не втрачає форму, не тріскається.
  4. Великий спектр кольорів.Завдяки використанню сучасних програм з комп’ютерною графікоюоформлення стендів в дитячому садкубуде насиченим та різнобарвним. Але, не зловживайте кольорами, щоб не розсіювати увагу дітлахів та не навантажувати органи зору.
  5. Індивідуальний макет.Дуже важливим аспектом є те, що вихователі самостійно можуть обирати кольори оформлення, форми й розміщати стенди в групі за власним бажанням. Немає норм, держава не втручається в даний процес, не постачає шаблонні друковані таблички чи плакати.

Стенди для дитячого садка та школи

Купити стенд для дитячого садка можна не виходячи з дому. Макети обираєте на сайті інтернет-магазину, оформлюєте замовлення, потім з вами зв’язується менеджер, при необхідності вносите корективи в макети, стенд друкується і надсилається вам. А ще, до надсилання, можна побачити готовий стенд, попросивши робітників сфотографувати ваше замовлення.

Найкращий сервіс – це STENDALL.COM.