Facebook

Сонячна електростанція: забудьте про високі рахунки за електроенергію

Світло, яке вмикається без потреби, телевізори, що працюють в режимі очікування, кілька комп’ютерів, інша побутова техніка та електроніка – ось основні винуватці високих рахунків за електроенергію.

 

Однак не потрібно побоюватися надмірних витрат, якщо ви виберете сонячні електростанції для дому.

Завдяки їм можна виробляти електроенергію для побутових потреб. Ваша власна електростанція буде перетворювати сонячну енергію в електричну – саме так, як вона тече в побутовій мережі. У результаті струм може бути використаний для живлення всіх пристроїв у домашніх умовах. Завдяки системі накопичення енергії в мережі ви можете отримати її в будь-який час року.

Переваги сонячної електростанції

Фотоелектричні системи дають необмежені можливості для самостійного виробництва електроенергії. Відкрийте для себе найважливіші переваги та перевірте, чи це рішення також для вас:

  • Значне скорочення рахунків за електроенергію, навіть на 90% річних.

  • Можливість зберігати енергію в електромережі.

  • Отримання вільної енергії: прилад програмується таким чином, що в першу чергу забирається сонячна енергія, а лише в другу – береться енергія від електростанції.

  • Швидка окупність інвестицій за кілька років. Наступні роки ви отримуєте більший прибуток завдяки безкоштовній сонячній енергії.

  • Ви захищаєте себе від зростання цін – будуєте енергетичну незалежність і стаєте самодостатніми.

  • Потурбуєтеся про свою пенсію: рахунки за електроенергію сьогодні не є проблемою. Але коли ви підете на пенсію, сума, яку потрібно буде платити за комунальні послуги, може стати великою статтею в домашньому бюджеті.

  • Система на 100% не потребує обслуговування – електроенергія виробляється без вашого втручання.

  • Подбайте про здоров'я своїх близьких – фотоелектричні системи виділяють на 91% менше вуглекислого газу (СО2), ніж природний газ, і на 96% менше, ніж електростанції, що працюють на вугіллі.

Наскільки ефективна сонячна електростанція у різні сезони?

Електрика також є дуже універсальним носієм. Його можливий надлишок можна використовувати вільно, наприклад, для нагріву корисної води. Опалення будівлі доволі проблематичне, насамперед через те, що в зимовий сезон у нас мало сонця, тому виробництво електроенергії також буде низьким.

Однак це не означає, що не варто замислюватися про встановлення сонячної системи. З березня по жовтень вдало підібрана установка забезпечить до 80-90% попиту на гарячу воду. У найспекотніші місяці (раніше це був липень та серпень, але зараз однаково ймовірно, що це може бути, наприклад, травень, червень і вересень), колектори забезпечать 100% енергії, яка використовується для нагріву води.

Сонячна електростанція нагріває гарячу воду навіть у більш прохолодний період: двох-трьох годин сонячного світла на день достатньо для нагрівання води в баку на кілька градусів. Вони можуть виявитися незамінними в будинках, які опалюються виключно електроенергією (високі ціни на енергію) або з котлом на твердому паливі (громіздке додавання палива). Гарячу воду потім можна отримати у колекторах, нагріваючи її лише електричним нагрівачем.

Чим більше споживання гарячої води у вашому домі, тим вигідніше встановлювати сонячну електростанцію. Наприклад, у будинку, де мешкає 6 і більше людей, особливо коли вони часто люблять купатися у ванні або мають літній басейн. В обох випадках інвестиція окупить себе через кілька років.

Пам’ятайте, що завдяки використанню сонячної енергії ви можете зменшити свої рахунки за комунальні послуги та водночас отримати повністю екологічну систему опалення, яка не потребує обслуговування.

в Все для дому Переглядів: 110 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 03 липня 2020