Facebook

Школа англійської мови у Львові

American English Center має школу для вивчення мови у Львові з різноманітними курсами, що відповідають потребам учнів. Вдосконалювати свої навички письма, читання та мови можна у мовному Центрі англійської. Кваліфіковані викладачі допоможуть вам досягти успіху у поставлених цілях.

 

Особливості школи англійської у Львові

Щоб дізнатися більше про програми та вартість навчання, заходьте на сайт Центру. Школа підготувала для вас декілька напрямків навчання.

  • Класична програма. Є курси для початківців та основні курси. Ви оволодієте письмовою та усною мовою. Навчання проходить з досвідченими й кваліфікованими викладачами у невеликих класах. Ваш прогрес буде відстежуватись за допомогою регулярного тестування. Заняття проходять у денний та вечірній час. Безкоштовні розмовні клуби допоможуть вам швидко засвоїти теоретичні знання.
  • Програма повного занурення в англомовне середовище. Сучасні технології допомагають спілкуватися з американцями, щоб швидко засвоїти необхідні навички мовлення. Ви будете вчитися у невеликих групах, тому вчитель може приділити вам належну увагу. Заняття з носіями мови допомагають засвоювати сучасну розмовну мову.
  • Підготовка до ЗНО. Досвідчені викладачі допоможуть засвоїти необхідний граматичний та лексичний матеріал за короткий проміжок часу. Учбовий матеріал, що використовується на заняттях, повністю відповідає програмі іспитів. А розмовний клуб та допомога репетитора пришвидшать отримання результатів.
  • Англійська мова для дітей. Центр пропонує групи для різного віку. Батьки можуть навчати своїх дітей онлайн або офлайн. Сучасні методики з використанням цікавих матеріалів перетворять вивчення мови на захоплюючу подію, що подобається малюкам. Невеликі групи та допомога репетитора є запорукою успіху у навчанні.
  • Індивідуальна програма. Якщо ви відчуваєте, що навчання у групі вам не підходить, обирайте педагога та займайтеся індивідуально. Уся увага буде приділятися тільки вам. Ви можете самостійно обирати час та день для занять англійською.

Ви можете вивчати курс англійської в American English Center будь-де. Обирайте програму онлайн або офлайн, що співпадає з вашими можливостями. Уроки розроблені таким чином, щоб засвоюваний матеріал одразу відпрацьовувати на практиці. У цьому вам допоможуть кваліфіковані педагоги. Щоб обрати своє місто в American English: https://americanenglish.ua/ua/ відвідайте сторінку Центру в Інтернеті.

в Все для дому Переглядів: 268 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023