Facebook

Що потрібно знати про облаштування місця для зарядки електромобіля?

 
 
 
Електричний транспорт, як альтернатива двигунам внутрішнього згоряння, стрімко набирає популярності. Але, як і раніше, залишається актуальним питання щодо інфраструктури. Якісні зарядні станції не так часто можна зустріти на вулицях міста та за межами населених пунктів. Розв'язати цю проблему не так складно, як здається на перший погляд.
 

Облаштування місця для зарядки електромобіля в гаражі

 
 
Для зарядки електрокара достатньо звичайної побутової розетки на 16 А і володіти електромобілем зовсім нескладно. Найкраще місце для зарядки це звісно гараж або підземний паркінг ЖК, де електричний автомобіль очікує власника і може зарядитись за нічним тарифом дуже вигідно.
 
Від штатної зарядки електромобіль заряджатиметься довго, що приблизно складає 18 км на годину, тому в інтернет-магазині EVnoon клієнти можуть вибрати швидку сертифіковану електрозарядку та проконсультуватися перед покупкою.
 
Для швидкої зарядки вдома необхідно встановити силову "червону" розетку 32 А на 5 пін. Підвести кабель у гараж із перетином 6 мм. Тоді буде можливість зарядити європейський електромобіль із портом Type2 потужністю до 22 кВт, що дорівнює 180 км на годину. А електричний автомобіль із США через однофазний роз'єм J1772 зможе споживати силу струму 32 А або 40 А.
 
Якщо немає можливості провести окремий кабель від лічильника до точки встановлення зарядної станції, тоді достатньо змінити хоча б настінну розетку на автоматичний вимикач. І вже можна підвищити потужність до 5 кВт. Побутова розетка - найслабша ланка, навіть за три години роботи на максимальному струмі може вийти з ладу і розплавитись.
 
Для надійної роботи електрозарядки потрібне заземлення, яке також варто перевірити у процесі монтажу настінної домашньої зарядної станції.
 
Всі кроки для встановлення зарядної станції виглядають простими, але оскільки в основному процес заряджання відбувається в нічний час, то краще, щоб установка зарядних станцій в Києві здійснювалася професійними монтажерами компанії EVnoon. Наші спеціалісти встановлюють зарядні пристрої в Києві та області із заміром опору контуру заземлення, ізоляцією проводів та розрахують допустиме навантаження на проводку клієнта.
 
За потреби електрики компанії EVnoon установлять модулі балансування потужності між зарядкою електромобіля та електроприладами в будинку або квартирі, щоб і електрокар зарядився максимально швидко та перевантажень електромережі не було.
 
Багато водіїв вважають за краще поставити свою власну зарядну станцію у дворі приватного будинку, підземному паркінгу або гаражі. Головне, правильно підібрати обладнання, і отримати дозвіл на підключення до мережі.
 
 
в Все для дому Переглядів: 2006 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022