Модульні кухні - найпростіший спосіб облаштувати кухонний простір, зробити його більш оригінальним та зручним, ви можете легко змінювати зовнішній вигляд кімнати. Модулі можна компанувати по-різному - так, як вам зручно, а не так, як пропонує виробник.

 

Сучасні кухні є своєрідним конструктором. Для прикладу, тільки інтернет-магазин меблів mebli-if.com.ua має більше сімдесяти таких систем. Покупець може самостійно скомпонувати кухонний гарнітур за своїм смаком. На вибір – різні модулі, які поєднуються між собою, або ж поєднання різних елементів в межах однієї модульної системи. За необхідністю можна легко замінити елементи або докупити необхідні тумби, створивши нову кухню. Дизайн ні в чому не поступається стандартним гарнітурам.

Модульні системи доступні в різних цінових категоріях – ви зможете підібрати їх по своєму смаку та бюджету. За бажанням елементи кухні легко переставити – кімната буде виглядати по-новому. Такий гарнітур є ідеальним рішенням для малогабарітного приміщення. Якщо ви захочете купити кухню такого типу, вам не знадобиться дорогий професійний дизайн-проект. Ви просто підбираєте потрібні елементи необхідних розмірів за своїм смаком.

В модульних елементах передбачені місця для вбудованної кухонної техніки – наприклад, газових чи електричних плит, мікрохвильовок чи духових шаф, а от кухні від виробника Комфорт виготовляють навіть шафи для вбудованих холодильників. Погодьтесь, це дуже зручно! При цьому параметри таких місць можна обговорити заздалегідь.

Це далеко не всі переваги модульних систем над визначеним набором меблів. Ви завжди можете докупити кілька елементів, чи замінити кухонну тумбочку на іншу. Можливо, Ви облаштовуєте кухню-студію і хочете аби меблі у вітальні не відрізнялись кардинально своїм стилем!? Це легко вирішується, якщо замовляти модульні меблі в межах одного виробника. Якщо ж виникають сумніви щодо свого втибору Ви завжди можете порадитись із менеджером магазину. Запитатись про якість, гарантії на меблі та як правильно розділити простір під кухню.

Залежить ціна на кухню від кількості елементів. Це найшвидший та найпростіший спосіб облаштувати кухонний простір. Кухні об'єднуть шафки – напольні і навісні, пенали, кутові елементи. Складові комплекту можна використовувати не тільки на кухні. Якщо вони виявляться зайвими, ви легко знайдете їм місце в іншій кімнаті. 

Приємних Вам покупок!